Już w niedzielę Piknik Radia RAM w Parku Grabiszyńskim

Radio RAM, Radio RAM, Maciek Przestalski, Ania Fluder | Utworzono: 03.06.2022, 17:38 | Zmodyfikowano: 03.06.2022, 17:38
A|A|A

Spotkamy się z Małgorzatą Piszczek, Joanną Stogą i Ewą Zacharą - bohaterkami Sobotniej Kawy z Radiem RAM sprzed kilku tygodni, które z pomocą wielu wrocławian powstrzymały cięcie, koszenie i betonowanie Parku Grabiszyńskiego. Pomogły również w zainicjowaniu Społecznej Rady Parku Grabiszyńskiego i powstaniu niezwykłego albumu "Park Grabiszyński. Miejska Puszcza".


Podczas pikniku będziecie mogli obejrzeć pokaz capoeiry w wykonaniu uczniów wrocławskiej grupy Orun Capoeira, spróbować gry na oryginalnych, brazylijskich instrumentach, oraz odbyć lekcję tej niezwykłej sztuki walki.


Justyna Pokojewska i Dawid Biernat w Sanaa Studio zajmują się ostatnio przede wszystkim rozwojem potencjałów i talentów plastycznych, ale od wielu lat pracują też jako charakteryzatorzy wrocławskich muzyków, aktorów i artystów operowych. Kilka dni temu zadbali także o wygląd Olgi Tokarczuk przy okazji premiery najnowszej książki noblistki. Tym razem fantazyjnie pomalują twarze najmłodszych uczestników pikniku.

Proponujemy Wam wspólny relaks i spotkanie z Radiem RAM w piknikowym nastroju. Każdy kto do nas dołączy może liczyć na dobrą zabawę, konkursy z nagrodami i dobrze spędzony czas. Nie zabraknie dobrego humoru, muzyki i ciekawych spotkań.

W konkursie SMS-owym od 4 do 9 czerwca będą do wygrania kosze piknikowe. By wziąć udział wysyłacie do nas SMS z hasłem: "RAM PIKNIK imię i nazwisko" na numer 72280 (koszt SMS: 2 zł + VAT), zawierając w treści także odpowiedź na pytanie z anteny Radia RAM.

Partnerem Pikników Rowerowych z Radiem RAM jest Miasto Wrocław.

Radio RAM dziękuje Zarządowi Zieleni Miejskiej za pomoc w organizacji pikników.

REKLAMA

To może Cię zainteresować