W niedzielę zapraszamy na program z finałowego weekendu Wywczasu w Parku Stabłowickim

Maciek Przestalski, Radio RAM, Tery Clark-Ward | Utworzono: 23.09.2021, 21:05 | Zmodyfikowano: 23.09.2021, 21:05
A|A|A

Po 12:00 spotkamy się z Lechem Molińskim z Wrocławskiej Fundacji Filmowej, który wprowadzi nas w plan dnia i zapowie „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, który zobaczmy o 18:30.

Po 13:00 naszym gościem będzie Tomasz Stoga - prezes zarządu Profit Development i Wrocławskiego oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Wraz z Lechem Molińskim opowie o wspólnym nasadzaniu krzewów Hortensji Ogrodowej przy placu zabaw w Parku Stabłowickim.

Po 14:00 do naszego mobilnego studia zawita Filip Marek czyli Pan Kwiaciarz. Przygotujcie się na pełne pasji i znajomości tematu opowieści o florystyce, roślinach ozdobnych i ogrodnictwie.

Zakończmy rozmową z Kubą Żarym, Po 15:00 porozmawiamy zbliżającym się festiwalu MIASTOmovie 9: Przesilenie, który potrwa od 29.09 do 03.10.2021.

My nadawać z Parku Stabłowickiego będziemy we wczesne niedzielne popołudnie, ale finał Wywczasu to wydarzenie dwudniowe:

"Wystartujemy w sobotę, 25 września, o godzinie 18:00, koncertem wrocławskiego zespołu Bluszcz. 26 września, w niedzielę będziemy w Parku Stabłowickim od południa – w ramach wywczasowego pikniku wziąć będzie można udział w prowadzonych przez Natalię Jerzak warsztatach z plant printingu, czyli techniki drukowania wykorzystującej do tworzenia wzorów kwiaty czy liście, albo wziąć udział w roślinnej pogawędce z florystą Filipem Markiem. O 14:00 rozpocznie się wspólne sadzenie roślin przy parkowym placu zabaw, a chwilę potem sąsiedzka uczta w śródziemnomorskim klimacie przygotowana przez Napa Restaurant. Na zakończenie zobaczymy włoski kinowy przebój „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" – historię kolacji, podczas której grupa przyjaciół postanawia zagrać w pewną niebezpieczną grę..."

REKLAMA

To może Cię zainteresować