Międzynarodowy Dzień DJ-a w Radiu RAM

Radio RAM | Utworzono: 09.03.2021, 09:08 | Zmodyfikowano: 09.03.2021, 09:08
A|A|A

Wtorek, 9 marca to światowy dzień DJ-a. Dziś w programie "Dzień Dobry we Wrocławiu" Paweł Gołębski sprawdza, jak w czasach pandemii radzą sobie wrocławscy didżeje. Czy z klubu przenieśli się do sieci? A może musieli się całkowicie przekwalifikować? Jedno jest pewne - to nie są proste czasy także dla przedstawicieli tej grupy zawodowej. 

W Radiu RAM, w programie RAMbeat - Around The House, dzień DJ-a świetujemy w sposób systematyczny i konsewkentny w zasadzie co miesiąc. I to w tym kontekście, dzień po dniu didżeja, zapraszamy Was na jubileuszowe wydanie programu ATH.

Tak, tak, to już 4 lata house'owego cyklu w Radiu RAM i  chociaż - podobnie jak w poprzednich miesiącach - będzie to bardziej In The House czyli "w domu", ale nasi prowadzący, czyli Maciek Szabatowski oraz Andrzej MINGIS Minginowicz zapewniają, że dobrej muzyki tanecznej w środowy wieczór nie zabraknie, zaś sam program, pomimo wszelkich ograniczeń covidowych jest zawsze nadawany na żywo, co możecie sprawdzić naocznie zaglądając pod adres aroundthehouse.pl, gdzie znajdziecie stream video, nadawany jednocześnie z dwóch miejsc, z których nadawany jest program. W pierwszej godzinie Around The House za konsoletą pojawią się MINGISMRJ, którzy zagrają B2B, czyli płyta w płytę na zmianę, natomiast w drugiej godzinie zagra FLSH3CK, czyli Konrad Nowak, którego możecie kojarzyć w wrocławskich plaż nad Odrą, MRJ to Michał Radziwanowski, wrocławski DJ i producent, natomiast MINGIS czyli Andrzej Minginowicz to oczywiście współprowadzący Aroud The House, no i również producent, którego możecie kojarzyć z tego, że wydaje swoje produkcje na płytach winylowych ale również - co może niektórych zaskakiwać - na kasecie magnetofonowej.

Tutaj możecie obejrzeć, jak wygląda zapis jednej z naszych archiwalnych już audycji.Pamiętajcie, środa 10. marca godzina 20:00 - comiesięczne tańce wieczorową porą z Radiem RAM. Jako, że kluby przecież nadal zamknięte, to zróbmy sobie wirtualny klub Radia RAM.

Tutaj będziecie mogli obejrzeć transmisję na żywo:Around The House to jedyny taki program we wrocławskim eterze, który nadawany jest jednocześnie z dwóch miejsc - studia Radia RAM, skąd nadaje Maciek Szabatowski i "zaocznego" studia Radia RAM, gdzie znajduje się współprowadzący - Andrzej MINGIS Minginowicz oraz zaproszeni goście, a to wszystko jednocześnie do usłyszenia na 89,8 FM, w DAB+, na radioram.pl oraz do zobaczenia w sieci na aroundthehouse.pl.

Zapraszamy!


REKLAMA

To może Cię zainteresować