Piknik rowerowy w Parku Grabiszyńskim za nami [ZDJĘCIA]

Radio RAM | Utworzono: 31.07.2020, 15:16 | Zmodyfikowano: 31.07.2020, 15:35
A|A|A

Fot. Patrycja Dzwonkowska

Jak co roku spotykamy się w wybranych wrocławskich parkach i wspólnie, aktywnie i niebanalnie, spędzamy niedzielne popołudnia. Tym razem szukaliśmy głównie cienia i relaksu, ale znalazł się również czas na rozmowy ze słuchaczami. Aldona i Paweł zdradzili nam, że są z Radiem RAM od 2012 roku. Do Wrocławia przyjechali z Łodzi cztery lata wcześniej.

Gwiazdą niedzieli w Parku Grabiszyńskim był żongler Bill Bombadill, który przed występem zdradził nam, jak wiele lat poświęcił już swej pasji.

Niezwykły pokaz cyrkowy zakończył piknik przy Górce Skarbowców. Bill Bombadil sprawił, że dzieci i dorośli wzięli udział w rodzinnym, pełnym humoru show z elementami kuglarstwa. To była niemal godzina radosnego spotkania z magicznym światem żonglerki, akrobatyki, pantomimy oraz oryginalnych gagów.

Pojawiła się także EKOstraż, a tym razem gwiazdą spotkania był niesamowity szop pracz, znajdujący się aktualnie pod opieką wolontariuszy-opiekunów bezdomnych zwierząt w naszym mieście.

- Szop nie czuł się dobrze w upale i wolontariusze Eko Straży szybko zabrali go do azylu - tłumaczyła Katarzyna Szakowska. 

Tematem przewodnim pikniku był... relaks.

Kolejny piknik rowerowy Radia RAM już 23 sierpnia w Parku Szczytnickim.

REGULAMIN konkursu, w którym rozdaliśmy kosze piknikowe, znajdziesz pod tekstem, w załączniku. 

Partnerem pikników rowerowych Radia RAM jest:

REKLAMA
Załączniki

To może Cię zainteresować