20 miejsc na 20 lat Radia RAM - Hydropolis [POSŁUCHAJ]

Piotr Karwat | Utworzono: 23.11.2020, 12:16 | Zmodyfikowano: 23.11.2020, 12:16
A|A|A

fot. Radek Bugajski

Pierwszą naszą rozmówczynią była Wiola Samborska – menedżerka Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis i działu marketingu. Rozmowę zaczęliśmy od… muzyki, by później móc świętować kolejne urodziny, tym razem 5. urodziny Hydropolis. Dowiedzieliśmy się również, czym jest #HYDROeduwsparcie.Z Barbarą Zielińską – menedżerką Działu Komunikacji Społecznej MPWiK Wrocław cofnęliśmy się w czasie i nawiązaliśmy do wspaniałej historii przestrzeni wystawowej Hydropolis. Rozmawialiśmy o akcji #PijKranówke, czyli o wodzie, którą śmiało możemy pić prosto z kranu, dbając również o redukcję zużycia plastikowych butelek.Trzecim rozmówcą związanym z Hydropolis był Piotr Błachut z Działu Komunikacji Społecznej. Rozmawialiśmy o szacunku do tego co najważniejsze, o szacunku do wody #SzanujWodę. Ponadto rozwinęliśmy temat Akademii Przyjaciół Wody, w której mogą szkolić się zarówno Ci najmłodsi jak i Ci trochę starsi.

Hydropolis w czasie pandemii prosto do naszych domów - o tym opowiadała Monika Domaradzka - Lider w Zespole Hydropolis. Doskonale wytłumaczyła, czym jest #HYDROwDOMU.

Rozmawialiśmy w pustej przestrzeni wystawowej Hydropolis. Co było i nieco smutne i równie ekskluzywnie, w końcu mieliśmy całą tę magiczną przestrzeń tylko dla SIEBIE! Tematy płynęły jak rzeka, a przeplatając się doprowadziły do kilku wniosków: pijmy wodę (z kranu), bądźmy zdrowi, szanujmy wodę i jak najszybciej spotkajmy się oczywiście w Hydropolis.

Gospodarzem programu był Piotr Karwat.

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować