Nowoczesne, zielone, biznesowe - Concordia Design Wrocław [FOTOSPACER]

BT, Patrycja Dzwonkowska | Utworzono: 25.06.2020, 07:31 | Zmodyfikowano: 25.06.2020, 07:34
A|A|A

fot. Patrycja Dzwonkowska


W Concordia Design działają już: coworking, biura dla firm, a także centrum konferencyjne. Prowadzony jest także nabór do wyjątkowego programu inkubacyjnego dla młodych przedsiębiorstw.
Wkrótce wystartują przestrzenie dostępne dla wszystkich wrocławian. Już 1 lipca swoją działalność rozpocznie "Słodowa na Dachu", czyli wyjątkowe miejsce na tarasie budynku z największą "zieloną ścianą" w Polsce.
Nieco później otworzy się strefa gastronomiczna, w której widoczny jest gigantyczny mural Alicji Białej. To artystka wizualna, ilustratorka, obecnie studentka prestiżowej The Royal College of Art w Londynie. Jej murale można oglądać m.in. w Niemczech, Portugalii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku i w Warszawie.
Obraz zaprojektowany dla Concordii Design we Wrocławiu ma powierzchnię ok. 500 m i w dużej części znajduje się na sufitach, co wymagało malowania na leżąco – tak, jak wykonuje się freski. Motywem przewodnim tego współczesnego fresku jest szacunek do codzienności, powolności. Dzieło powstało m.in. na kanwie zdjęć archiwalnych, często z okolic Wyspy Słodowej.

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować