Podróże narciarskie i snowboardowe

Jan Pelczar | Utworzono: 16.03.2019, 09:03 | Zmodyfikowano: 16.03.2019, 09:03
A|A|A

Na narty i snowboard umówiliśmy się ze słuchaczami w Czarnej Górze w sobotnie południe. Wcześniej zadbaliśmy o suchą zaprawę: trening mentalny i emocjonalny podczas śnieżnych wspomnień podróżników. Takich jak Igor Bucki, który na narty skakał nawet helikopterem w trudno dostępnych rejonach gór Alaski.

Podniebne narciarskie ewolucje na Alasce to czysta adrenalina, ale trzeba również pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa. W końcu dla Igora to był tylko etap podróży dookoła świata.

Z nart na snowboard przesiedliśmy się za sprawą Gosi Kołacz. Do studia Podróży z Radiem RAM dotarła jako doświadczona instruktorka

Ulubionym miejscem Gosi na białe szaleństwo jest Gruzja. To połączenie dobrych tras i idealnych warunków. 

W Gruzji, jak na Alasce, można znaleźć tereny, które nadają się na free ride. Jazda poza szlakami to wyzwanie dla bardziej doświadczonych zawodników.

Na nartach i desce zdarza się zjeżdżać także Łukaszowi Nowakowi, ale kolejnemu przewodnikowi Podróży z Radiem RAM góry kojarzą się głównie ze wspinaniem. Szczególny sentyment ma także do Gruzji, ale również do Iranu.

Początkującym Łukasz poleca Maroko. Tam warto rozpocząć poszukiwanie własnego wspinaczkowego raju

 

Za tydzień w Podróżach z Radiem RAM podróżnicy, którzy mieli szczęście w losowaniu: Agnieszka Olejnik i Tomasz Jukin zabiorą nas do Japonii. Pojechali tam dzięki wygranej w loterii karmy dla kotów. 

REKLAMA

To może Cię zainteresować