Do Czech razy sztuka! [KONKURS PORANNY]

Radio RAM | Utworzono: 04.12.2019, 22:39 | Zmodyfikowano: 04.12.2019, 22:39
A|A|A

Czechy? Przecież to rzut beretem od Wrocławia! Oprócz bramborów, Jożina z Bażin czy zachwycających zabytków i atrakcji, znajdziecie tam mnóstwo przepięknych miejsc do zimowego szusowania. Chcesz sprawdzić na własnej... desce albo nartach? A może chciałbyś zobaczyć, jak się jeździ bobslejem lub jesteś amatorem lodowej wspinaczki? Spróbuj szczęścia i weź udział w naszej zabawie!

Codziennie o poranku będziemy zadawać pytanie dotyczące Czech, Czechów i czeskich spraw. Jeśli któreś pytanie sprawi, że poczujesz się jak w czeskim filmie, nie martw się! Na naszej antenie pojawią się trzy podpowiedzi, które pomogą w odnalezieniu poprawnego rozwiązania. Zapraszamy więc na "Do Czech razy sztuka!" od 9 do 13 grudnia 2019 r.

Na odpowiedzi czekamy pod numerem SMS 72280, w treści wpisz: RAM + odpowiedź + Twoje imię i nazwisko (koszt 2,46 zł). Ogłoszenie zwycięzcy przed godz. 10.00 na antenie Radia RAM.

Nagroda od Czechtourism to podwójny jednodniowy skipass do kompleksu narciarskiego SkiResort Černá hora - Pec w Karkonoszach
www.skiresort.cz


Kompleks narciarski SkiResort Černá hora - Pec w Karkonoszach

SkiResort Černá hora - Pec tworzy 6 ośrodków. Ogółem oferuje 50 km tras zjazdowych na 1 skipass, 73% sztucznie zaśnieżanych, 50 kolejek linowych i wyciągów (z tego 8 kolejek), 5 parków dziecięcych z ruchomymi dywanami, trasę SkiTour, którą można przejechać z Černej Hory do Pecu pod Śnieżką. W kompleksie kursuje 12 linii skibusowych.

Do dyspozycji narciarzy biegowych będzie w tym sezonie 101 km tras. Dzięki rozszerzonej technologii  Snowsat, we wszystkich ośrodkach kompleksu na narciarzy czekają lepiej przygotowane trasy zjazdowe.

W każdym ośrodku obok tras zjazdowych znajdują się bezpieczne LIVE parki dla dzieci z ruchomymi dywanami i wyposażeniem do nauki jazdy na nartach oraz punkty babysitting. Dla rodzin z dziećmi Černohorska Trasa Saneczkowa, snowtubing i tor bobslejowy w LIVE parku Formánky w Jańskich Łaźniach. 

W Jańskich Łaźniach, w budynku kolejki kabinowej, znajduje się duża wypożyczalnia sań. Możecie stąd wyruszyć kolejką kabinową na Černą Horę, skąd wiedzie Černohorská Trasa Saneczkowa, szczycąca się ponad stuletnią tradycją.  

Po nartach polecamy zabawę na Černohorskiej Trasie Saneczkowej, snowtubing i tor bobslejowy dla dzieci. W regionie wschodnich Karkonoszy do dyspozycji amatorów zimowego wypoczynku jest między innymi tor bobslejowy i Relaxpark w Pecu pod Śnieżką, Aquacentrum z wodą mineralną w Jańskich Łaźniach, kolejka kabinowa na Śnieżkę w Pecu pod Śnieżką, wellness z saunami w Pecu pod Śnieżką, wystawa dla dzieci Bajkowe Karkonosze i minigolf w ośrodku Svoboda nad Úpą, warsztat artystyczny Bosorka w Jańskich Łaźniach czy Safari Park Dvůr Králové.

Partnerem konkursu "Do Czech razy sztuka!" jest agencja Czechtourism - pomysłodawca akcji "odkryj zimę w Czechach" www.czechtourism.com

REKLAMA

To może Cię zainteresować