Zbigniew Wodecki zaśpiewa dla chorych dzieci

Monika Jaworska | Utworzono: 14.04.2017, 10:40
A|A|A

mat. prasowe organizatora

25 kwietnia już po raz ósmy Fundacja ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" organizuje charytatywny Koncert Nadziei na rzecz swoich podopiecznych. Wielka gala zostanie zorganizowana w Narodowym Forum Muzyki. Cały dochód z sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom chorym na raka.
 
Koncertu będzie się składał z dwóch części. W pierwszej wystąpią utalentowani muzycznie reprezentanci zaprzyjaźnionych firm, które wspierają Fundację. Wokalistom na scenie będzie towarzyszyć orkiestra Dziubek Band. To pełen energii zespół, który łączy mocne brzmienie trąbek, puzonów i saksofonów z dźwiękami gitary, gitary basowej, pianina i perkusji. Grupa weszła do półfinałów Mam talent i Must Be the Music. Jej liderem jest Mariusz Dziubek – znany we Wrocławiu dyrygent, aranżer i kompozytor. Ta część Koncertu będzie suportem do wielkiej gali, której gwiazdą będzie Zbigniew Wodecki. Na scenie artyście będą towarzyszyć nie tylko muzycy z jego zespołu, ale również orkiestra symfoniczna „The Film Harmony Orchestra" pod dyrekcją Marcina Mirowskiego.

Zbigniew Wodecki jest jedną z największych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej i od lat cieszy się niesłabnącą miłością słuchaczy. Sam o sobie mówi, że jest „śpiewającym muzykiem”. Lista jego osiągnięć artystycznych jest bardzo długa – jest instrumentalistą, kompozytorem i aranżerem. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej. Stworzył kompozycje, które weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. Podczas Koncertu Nadziei wykona między innymi ponadczasowe przeboje: Zacznij od Bacha, Z tobą chcę oglądać świat i Oczarowanie. Zbigniew Wodecki wystąpi również w duecie ze śpiewającą aktorką Olgą Bończyk.

Bilety do nabycia w kasach Narodowego Forum Muzyki lub na stronie http://www.nfm.wroclaw.pl/component/nfmcalendar/event/5823 

REKLAMA

To może Cię zainteresować