Guest Julka – talenciara z Wrocławia [POSŁUCHAJ]

Łukasz Lorenc | Utworzono: 14.12.2021, 12:33 | Zmodyfikowano: 14.12.2021, 12:33
A|A|A

Guest Julka

Julia Ludwiczyńska podpisuje swoją twórczość pseudonimem artystycznym Guest Julka. Pisze teksty, śpiewa, nawija, deklamuje. Ma na swoim koncie dopiero 5 utworów, ale to już zaczyn na udane wypieki... a te, mogą pojawić się na twarzy, słuchając głosu i wijących się słów z ust młodej wokalistki, które dojrzałością mogą zawstydzać, a celne obserwacje – wciągać jak wielkomiejska opowieść.  

Muzycznie Julkę wspiera TomaShh czyli wrocławski muzyk, producent, inżynier dźwięku. Krążymy wśród hip-hopowych i soulowych podkładów, nawiązujących miejscami do jazzu czy R&B. Z Guest Julką rozmawialiśmy na 89,8 FM 14.12.2021 po 22:00.  

Audycja PL gra co wtorek między 22:00 a 24:00 na antenie Radia RAM skupia się na polskiej scenie muzycznej. Muzyce tworzonej przez rodzimych twórców, muzyce nieoczywistej, krążącej wokół alternatywy. To możliwość śledzenia debiutanckich kroków wschodzących gwiazd, ale i przegląd najciekawszych albumów i singli, które pojawiły się w ostatnich miesiącach. Czasami to sentymentalne powroty do muzyki sprzed lat, a w innych odcinkach rozmowy z lokalnymi artystami i artystkami.

REKLAMA

To może Cię zainteresować