Kelis po 7 latach nieobecności wraca do muzyki [POSŁUCHAJ]

Łukasz Lorenc | Utworzono: 14.10.2021, 19:44 | Zmodyfikowano: 14.10.2021, 19:58
A|A|A

Kelis, Midnight Snacks, mat. prasowe

Dla wszystkich głodnych mieszanki hip-hopu i r&b sprzed dekady mamy świetną wiadomość: z nowym singlem wróciła autorka niestarzejących się hitów takich jak Trick Me czy MilkshakeKelis!

Swój ostatni album pt. Food nagrała w 2014 roku. I jak finalny tytuł wskazuje, przez wiele lat oddała się swojej kulinarnej pasji – otwierając restauracje czy biorąc udział w programach o gotowaniu. W Polsce po raz ostatni pojawiła się na scenie w 2011 roku podczas koncertu Wianki nad Wisłą. W trakcie nieobecności fonograficznej udzieliła się gościnnie na dosłownie kilku singlach, m.in. Watch Your Step Disclosure i Deal With It Ashnikko dając znać, że w żadnym wypadku nie wypadła z formy.

 Czas więc na wyśmienitą, autorską muzykę. Tegoroczny „Midnight Snacks” to utwór wciąż oscylujący wokół gastronimicznej miłości, ale i miłosnych relacji międzyludzkich. 

Podoba mi się fakt, że możesz zestawić seks i jedzenie i obie te rzeczy są całkowicie wymienne" – tak motyw przewodni piosenki podsumowuje Kelis.

Słuchając Midnight Snacks czujemy, że Kelis jest gotowa namieszać na współczesnej, neo-soulowej scenie. Mamy też nadzieję, że to dopiero przystawka! 

Najnowszy singiel pojawił się także premierowo na playliście 86 odcinka audycji WSZYSTKO CO NAJLEPSZE (w każdą środę po 22:00 na 89,8 FM). Podcast znajdziecie tutaj:

 

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować