"Wina wina", czyli najnowsza książka Małgorzaty Starosty [POSŁUCHAJ]

Paweł Gołębski, MJ | Utworzono: 20.09.2021, 19:25 | Zmodyfikowano: 20.09.2021, 19:25
A|A|A

Na zdj. Małgorzata Starosta

Gościem audycji "Półka z książkami" jest Małgorzata Starosta. Historyczka i antropolożka kultury, podróżniczka, która uwielbia portowe miasta, opowiada Pawłowi Gołębskiemu o swojej najnowszej książce. Tym razem autorka komedii kryminalnej przenosi nas do winnicy w gościnieckim pałacu. Tytuł wiele sugeruje, ale kto jest tak naprawdę winien morderczej intrygi? Czym jest cosy crime i co spowodowało, że Małgorzata Starosta zaczęła pisać? Posłuchajcie:
Książkę wydało Wydawnictwo W.A.B. Opis:

Kiedy Agata Śródka, „panna z odzysku” - restauratorka i celebrytka, postanawia założyć winnicę w gościnieckim pałacu, nie spodziewa się, że ta przygoda zaprowadzi ją w sam środek morderczej intrygi, której ofiarami padną jej były mąż, młoda rywalka i leciwa dama. Niewiele zabraknie, żeby i ona sama straciła życie.

Skrywane przez lata sekrety wylewają się wraz ze strumieniami znakomitego wina, nie każdy okazuje się tym, za kogo się podaje, a prowadzący śledztwo gubią się w gąszczu tajemnic i kłamstw. Legenda cysterskiego zakonu odżywa i niespodziewanie ujawnia prawdziwe pragnienie winiarza, pomagając w zdemaskowaniu mordercy, choć wszystko to i tak wina wina.


Patronem pełnej humoru kryminalnej opowieści jest Radio RAM.

REKLAMA

To może Cię zainteresować