Upalny piknik rowerowy w Parku Grabiszyńskim

Radio RAM | Utworzono: 21.07.2017, 12:27 | Zmodyfikowano: 21.07.2017, 13:27
A|A|A

Fot. Andrzej Owczarek

Zanim wyruszyliśmy z Karkonoskiej, zaprosiliśmy grupę odważnych piknikowiczów do studia Radia RAM. Po krótkiej rozmowie na antenie i pamiątkowych zdjęciach, czarno-żółty peleton pojechał malowniczą trasą wzdłuż nasypu kolejowego do Parku Grabiszyńskiego. 
Na miejscu czekała przygotowana do niedzielnego relaksu polana wypełniona leżakami i kocykami. Gdy każdy znalazł swoje najlepsze miejsce na piknik, rozpoczęliśmy zabawy. Gotowi do akcji mistrzowie gry w bule z wrocławskiego klubu Petanka pokazali nam, jak się gra w kulki. Wygrywając oczywiście każdy mecz. Gratulujemy zwycięskiej drużynie Georgesa Burtina z synem Christianem. Przestrzegania zasad cierpliwie pilnował prezes Petanki Marek Munikowski.

O przyjazną atmosferę na radiowych piknikach rowerowych zawsze dbają dziennikarze Radia RAM, tak było i tym razem. Na miejscu oprócz zabaw znalazł się czas na rozmowy, które bardzo sobie cenimy. Cieszymy się, że przybyliście też całymi rodzinami, niektórzy polubili atmosferę RAMowych pikników tak bardzo, że przyjeżdżają na nie kolejny raz.

Jak zawsze najważniejszy jest wspólny relaks i dobrze spędzony czas przed tygodniem pracy. Byli i tacy, którzy przyjechali na piknik rowerowy Radia RAM, żeby zebrać siły przed urlopem... na rowerach - trzymamy więc kciuki za ekipę Sebastiana Zielińskiego, która wyrusza na wyprawę po wschodniej Polsce.  


(zdj. przed drogą na piknik)

Dziękujemy wszystkim za przemiłe niedzielne popołudnie! I do zobaczenia za miesiąc - ostatni wakacyjny piknik rowerowy Radia RAM 27 sierpnia w Parku Szczytnickim. Zapraszamy! REKLAMA

To może Cię zainteresować