Cykl pikników rowerowych Rama w ramę z Radiem RAM rozpoczęty! [PODCAST]

Radio RAM | Utworzono: 30.06.2019, 14:45 | Zmodyfikowano: 30.06.2019, 14:45
A|A|A

Fot. Andrzej Owczarek

Zaproponowaliśmy Wam wspólny relaks i spotkanie z Radiem RAM w piknikowym nastroju. Każdy miłośnik dwóch kółek, który dołączył do nas mógł liczyć na dobrą zabawę, konkursy z nagrodami i dobrze spędzony czas. Nie zabrakło dobrego humoru, muzyki i ciekawych rozmów.

 Po godz. 15.00 zajęcia jogi poprowadzili Ritu i Piyush Mittal z Nirmala.pl Instytut Jogi i Ajurwedy. Dowiedzieliśmy się m.in., że najważniejszy jest oddech i tej niełatwej wbrew pozorom sztuki, jak oddychać przez nos, uczyliśmy się na początku warsztatów w parku:

W tym roku do uczestnictwa zaprosiliśmy także miłośników czworonogów ze swoimi pupilami.  Gościem na naszych piknikach jest między innymi Katarzyna Szakowska z EKOSTRAŻY, która prezentuje projekt PSIjaciele:

Na kolejnych piknikach również porozmawiamy i pokażemy, co przez swoją mowę ciała przekazują nam nasze psy. Jak bezpiecznie wchodzić w kontakt z obcym psem (zasady powitania, jak to robią zwierzęta między sobą, jak my powinniśmy postępować oraz jakie są nasze najczęstsze błędy). Opowiemy o prawidłowej opiece nad psem i o tym, kiedy iść z psem do weterynarza oraz jak zabezpieczać zwierzę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Na to spotkanie zapraszamy podczas pikników w godzinach od 16.00 do 17.00.

Dodatkowo na każdym pikniku rowerowym Radia RAM będziemy zbierać rzeczy dla domów tymczasowej opieki dla zwierząt, które przygotowywane są do adopcji. Zachęcamy do przynoszenia kocy, karmy, smyczy czyli wszystkiego, co jest potrzebne zwierzętom.

Jak zwykle w konkursach ogłaszanych na antenie Radia RAM proponujemy Wam do wygrania kosze piknikowe, które zwycięzcy odbierają w czasie pikniku. Kliknij i zobacz REGULAMINZapraszamy na kolejne  spotkania z nami, które odbywają się w godz. 14.00-17.00

  • 28.07.2019 w Parku Tołpy
  • 25.08.2019 w Parku Szczytnickim


    Partnerem pikników rowerowych Radia RAM jest:

REKLAMA

To może Cię zainteresować