Wyskoczyliśmy na śnieżną Czarną Górę! [ZDJĘCIA]

Radio RAM | Utworzono: 11.03.2019, 14:26 | Zmodyfikowano: 11.03.2019, 14:26
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Tęsknicie za śniegiem? Macie ochotę na szusowanie na świetnie przygotowanych stokach? Chcielibyście pooddychać świeżym i czystym powietrzem?

Radio RAM zorganizowało sobotni wypad na Czarną Górę. Od godziny 12. czekaliśmy na Was  tuż przy stoku EFKA. Wspólnie przekonaliśmy się, że także w marcu można się nieźle bawić na śniegu niedaleko Wrocławia.

W programie naszymi gośćmi byli: Mateusz Lisowski - kierownik Czarna Góra Resort, który opowiedział o marcowym jeżdżeniu na nartach, naśnieżaniu stoków i zajęciach pozanarciarskich, Aleksander Laskowski mówił o tym, jak dobierać odpowiednie narty, Radosław Pietuch - dyrektor Stowrzyszenia Gmin Ziemi Kłodzkiej - przedstawił najnowsze trasy rowerowe, jakie czekają w okolicach Kłodzka na fanów jednośladów, a Dobrek Kaszubkiewicz zaprosił wszystkich biegaczy na charytatywny festiwal biegowy "Czarna Mila", który odbędzie się w czerwcu.

Nie zabrakło też wesołych konkursów z mnóstwem nagród! Gospodarzami zimowego studia Radia RAM byli Piotr Bartyś, Krzysztof Majewski i Bartosz Synowiec. Dziękujemy za gościnność i zabawę Czarna Góra Resort, www.czarnagora.pl.

REKLAMA

To może Cię zainteresować