Kamienice: Drzewa na Glinianej - odc. 31 [POSŁUCHAJ]

Joanna Mielewczyk, MJ | Utworzono: 17.10.2018, 22:34 | Zmodyfikowano: 17.10.2018, 22:34
A|A|A

fot. Joanna Mielewczyk

Wizyta tym razem niespodziewana u mieszkanki kamienicy. I opowieść niezwykła, jak zwykle. Tym razem ubarwiona muzyką. Izabela Halarewicz, która do Wrocławia przyjechała z rodziną w 1949 z Krakowa, nie tylko o kamienicy opowie, ale też zagra. Będzie więc o Krakowie, pełnej drzew ulicy Glinianej i tacie, wojskowym, który w kamienicy prowadził niezwykle bujne życie towarzyskie. Dziś gości przyjmuje Pani Izabela. I opowiada. A czasem nawet gra i śpiewa.


Zapraszam, Joanna Mielewczyk
Szukam bohaterów kolejnych odcinków, które będą miały swoje premiery na antenie Radia RAM, będą też publikowane na stronie radia oraz na stronie Kamienice.           

Poszukuję mieszkańców czynszówek, którzy pamiętają Wrocław sprzed lat. Być może w Państwa rodzinach są historie, które koniecznie trzeba zachować i przekazać innym. Bardzo chętnie porozmawiam o kamienicach z lat 40., 50. Chętnie spotkam się z miłośnikami kamienic. Szukam rozmówców pełnych pasji, gotowych opowiedzieć wzruszającą historię o miejscu, które kochają. O kamienicy. O tym, co widzieli z okna, o tym, kogo w niej spotkali...

Kontakt: kamienice@radioram.pl 
REKLAMA

To może Cię zainteresować