Anna Krotoska będzie czytać dzieciom w Borzygniewie

Jan Pelczar | Utworzono: 02.10.2018, 15:53 | Zmodyfikowano: 02.10.2018, 15:53
A|A|A

W sobotę 6 października nad Zalewem Mietkowskim zaplanowano  warsztaty rodzinne, czytanie bajek dzieciom, i pokaz filmu "Wieża. Jasny Dzień" w reżyserii Jagody Szelc. Od 11:00 rozpocznie się  warsztat rodzinny "WIEŻA NA CIEMNĄ NOC". Zajęcia z 3D czyli Dizajn Dla Dzieci poprowadzą Magdalena Kreis i Natalia Romaszkan. Po 16:00  LEŻAKOWANIE czyli czytanie bajek dzieciom. Jedną z czytających będzie Anna Krotoska.

Gość "Półki z książkami" podzielił się z nami nie tylko wspomnieniami na temat ulubionych lektur z dzieciństwa. Poznaliśmy też najnowsze przeboje z domowej biblioteczki wrocławskiej aktorki. Ostatnim hitem na jej liście są "Inni ludzie" Doroty Masłowskiej.

Anna Krotoska od lat dawkuje też sobie kolejne tomy "Mojej walki".  Karl Ove Knausgård będzie gościł w jej życiu jeszcze co najmniej przez dwie ostatnie części swojej niezwykłej, w dużej mierze autobiograficznej, powieści. 

 

Na radiowej półce z książkami za sprawą Anny Krotoskiej wylądowała też powieść "Zgiełk czasu" Juliana Barnesa. Przez wielu krytyków literackich uznawana za najlepszą książkę wydaną w Polsce w 2017 roku. 

 

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować