"Master" z pasem mistrza Europy WBO przy Sobotniej Kawie [POSŁUCHAJ]

Anna Fluder | Utworzono: 02.05.2018, 13:22 | Zmodyfikowano: 02.05.2018, 13:22
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Ten pas mistrza to także pas zemsty, mówi z uśmiechem bokser Mateusz  Masternak i dodaje, już  na poważnie, że to wygrana walka  reważowa, która nie dawała mu spokoju przez ostatnie cztery lata.  W czerwcu  2014 roku w Monte Carlo pięściarz z Wrocławia i Youri Kalenga walczyli o tymczasowy pas WBA. Wtedy lepszy okazał się Kongijczyk, ale w tym roku był już bez szans.  Dzięki zwycięstwu z Kalengą Mateusz sięgnął po pas WBO European w wadze junior ciężkiej. Gratulujemy! Ale nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie ogromne wsparcie i bliskość kobiety, którą poznał 13 lat temu na treningu bokserskim.

Mateusz Masternak z żoną Darią w ich 10. rocznicę ślubu byli gośćmi Sobotniej Kawy w Radiu RAM i zdradzili, że rodzina Masternaków rośnie w siłę, bo w listopadzie się powiększy! Usłyszeliśmy wyznanie miłości, wspomnienia początków znajomości i szczere opowieści o tym, jak wygląda codzienność u boku sportowca.  Ale warto też posłuchać o przygotowaniach i zmaganiach przed walką.  Dlaczego utrzymanie szklanki sprawiało Mateuszowu kłopot? Dlaczego Daria tym razem schowała się do kąta i "ciężkiej pracy" męża nie oglądała. Dlaczego synowie, Mikołaj i Maksym, niechętnie przyglądają się relacjom z meczów bokserskich taty? I wreszcie, czy będzie kolejny rewanż z Kalengą?

fot. Tomasz Radzik / https://www.facebook.com/mateusz.masternak.3

Poznać partnera to jedno, ale zrozumieć, gdy mówi gwarą, to już wyższa szkoła językowa. Daria fajna "gościówo" lubi odwiedzać rodzinne strony Mateusza.

REKLAMA

To może Cię zainteresować