Wrocław Miasto Kobiet zaprasza na Kasztanową 7

Anna Fluder | Utworzono: 06.03.2018, 12:53 | Zmodyfikowano: 06.03.2018, 12:53
A|A|A

Aleksandra Lemańska i Anna Tubicz poznały się 15 lat temu na konferencji dotyczącej zdrowia i ekologii, a  dziś wspólnie organizują podobne spotkania, warsztaty i prelekcje.  Ola z wykształcenia jest dyplomatką, ale obecnie prowadzi własną firmę Epino w dziedzinie okołoporodowej. Ania, inżynier biotechnologii, to specjalistka wellness i zaprasza na akupunkturę do Balanse. Co takiego wydarzyło się w ich życiu, że trzy lata temu postanowiły powołać do życia fundację  Wrocław Miasto Kobiet? Posłuchajcie jak wcielać w życie nawet najbardziej szalone pomysły, jak istotne jest wsparcie bliskich i dlaczego tak ważne jest, by dbać o własne szczęście:

7 razy w roku na Kasztanowej 7, czyli przy oficjalnym adresie Fundacji Wrocław Miasto Kobiet,  organizują Pchli Targ. Ulica na kilka godzin jest zamykana, a w tym czasie królują różności i niesamowitości. Znalezione  na strychu, niepotrzebne z szafy i pawlacza, a może przeszkadzające w salonie, takie przedmioty mogą być bardzo przydatne innym. Posprzątaj swój świat, pod tym hasłem organizowana jest kolejna edycja i jak zawsze każdy może się przyłączyć. Warto zabrać ze sobą dzieci, bo w największym stopniu to z myślą o nich  całe to zamieszanie. Uczą się podstaw przedsiębiorczości,  dla nich organizowane są warsztaty ekologiczne, gry i zabawy:

Przed 8 marca, Dniem Kobiet, dziewczyny przyznają - w świętowaniu jest radość i warto się nią dzielić, a kwiatki i sałatki przyjmiemy w każdej ilości: 

http://wroclawmiastokobiet.pl/

REKLAMA

To może Cię zainteresować