Domowa Galeria Stylu w Radiu RAM - ogrzewamy listopad

Krzysztof Majewski | Utworzono: 07.11.2017, 13:24 | Zmodyfikowano: 07.11.2017, 13:24
A|A|A

Interno Italiano

Kontynuujemy cykl inspirujących spotkań z pasjonatami urządzania wnętrz, którzy pomagają wybrać spośród najnowszych trendów, to co dla nas najlepsze. Poznajemy specjalistów od designu, odkrywamy najciekawiej urządzone wnętrza we Wrocławiu. Podpowiadamy pomysły na stworzenie domowego klimatu, który idealnie pasuje do naszych potrzeb, naszego charakteru i stylu, rozmawiamy o tradycji i nowoczesności.

Domowej Galerii Stylu patronuje Galeria Wnętrz Domar.

W lutym rozmawialiśmy o świetle: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W marcu opowiadaliśmy o zieleni: POSŁUCHAJ TUTAJ.

Kwiecień był odświętny: POSŁUCHAJ TUTAJ.

Maj był polski: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W czerwcu zwolniliśmy: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W lipcu byliśmy na wakacjach: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W sierpniu zajęliśmy się dziećmi: POSŁUCHAJ TUTAJ. 

We wrześniu szukaliśmy akcentów:  POSŁUCHAJ TUTAJ. 

W październiku otulaliśmy się: POSŁUCHAJ TUTAJ.

Zima dopiero w grudniu, ale listopad to już miesiąc chłodny, czasami zimowy. Czas adaptacji do nowych, niższych temperatur, a także, niestety, chorowania. Żeby uniknąć tych wątpliwych przyjemności będziemy ogrzewać nasze mieszkania jak się tylko da. 

ODCINEK 1:

Na początek ogrzewamy się blaskiem świec, które nie tylko są małym kontrolowanym ogniem w naszym domu, ale tworzą też nastrój ciepła i przytulności. Radzi Justyna Janiuk z bloga Już ja was urządzę. 

ODCINEK 2:

Czas na zrywanie parkietów. Podłoga drewniana, z laminatu, a może winylu? Rozwiązań jest sporo, a zmianę potrafi wprowadzić olbrzymią. Zachodu dużo, ale może kiedyś. Mówi Adam Bączek, specjalista od podłóg: 

ODCINEK 3:

W Domowej Galerii Stylu rozmawialiśmy już o oświetleniu. Tym razem, zastanawiamy się jak świecić aby atmosfera w domu była ciepła i przyjazna. O czym pamiętać mówi Krzysztof Nowaczeski:

ODCINEK 4:

Na koniec miesiąca spotkanie z Justyną Janiuk. Usiedliśmy na radiowych fotelach i porozmawialiśmy o miejscach do siedzeni i leżenia, które wygodne, ciepłe i przytulne: 

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować