Domowa Galeria Stylu w Radiu RAM - wrzesień z akCENtem

Krzysztof Majewski | Utworzono: 06.09.2017, 13:34 | Zmodyfikowano: 06.09.2017, 13:34
A|A|A

Kontynuujemy cykl inspirujących spotkań z pasjonatami urządzania wnętrz, którzy pomagają wybrać spośród najnowszych trendów, to co dla nas najlepsze. Poznajemy specjalistów od designu, odkrywamy najciekawiej urządzone wnętrza we Wrocławiu. Podpowiadamy pomysły na stworzenie domowego klimatu, który idealnie pasuje do naszych potrzeb, naszego charakteru i stylu, rozmawiamy o tradycji i nowoczesności.

Domowej Galerii Stylu patronuje Galeria Wnętrz Domar.

W lutym rozmawialiśmy o świetle: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W marcu opowiadaliśmy o zieleni: POSŁUCHAJ TUTAJ.

Kwiecień był odświętny: POSŁUCHAJ TUTAJ.

Maj był polski: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W czerwcu zwolniliśmy: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W lipcu byliśmy na wakacjach: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W sieprniu zajęliśmy się dzieciakami. POSŁUCHAJ TUTAJ. 

Wrzesień, czyli czas pogodzenia się z odchodzącym latem i zaczynającą się jesienią. Liście zmienią kolor, podkreślając urodę przyrody, a my wstawimy parę dodatków, które zakcentują Waszą przestrzeń domową. 

WRZESIEŃ:

ODCINEK #1:

W pierwszym wrześniowym odcinku zajęliśmy się konsolą, taką do trzymania na niej kluczy, nie taką do grania. O powrocie tego, dosyć, nietypowego mebla mówiła Agnieszka Morecka - architekt wnętrz: 

 

ODCINEK #2:

Lustereczka, lustra i zwierciadła, jak gdzie i czy w ogóle należy je wieszać. Do jakiego wnętrza pasują, a do jakiego nie? Odpowiada Magdalena Solska - architekt wnętrz:

ODCINEK #3:

W kolejnym odcinku Domwej Galeri Stylu rozmawiamy o firanach i zasłonach. Okno na świat, ale z ładną zasłonką sprawia, że  i świat ładniejszy. Opowiada Edyta Skrzęta z Eurofiran: 


REKLAMA

To może Cię zainteresować