Domowa Galeria Stylu w Radiu RAM - odświętny kwiecień

Krzysztof Majewski | Utworzono: 26.04.2017, 13:23 | Zmodyfikowano: 26.04.2017, 13:23
A|A|A

Zapraszamy na cykl inspirujących spotkań z pasjonatami urządzania wnętrz, którzy pomogą wybrać spośród najnowszych trendów, to co dla nas najlepsze. Poznamy specjalistów od designu, odkryjemy najciekawiej urządzone wnętrza we Wrocławiu. Podpowiemy pomysły na stworzenie domowego klimatu, który będzie idealnie pasował do naszych potrzeb, naszego charakteru i stylu, porozmawiamy o tradycji i nowoczesności. 


Domowej Galerii Stylu patronuje Galeria Wnętrz Domar

W lutym rozmawialiśmy o świetle, POSŁUCHAJ TUTAJ.

W marcu opowiadaliśmy o zieleni. POSŁUCHAJ TUTAJ.


Czas na kwiecień. Będzie się działo! Wiosna na całego, kuszą spacery i wycieczki, miesiąc przechodzenia na dietę i wzmożonej aktywności, a tu jeszcze Święta trzeba przygotować. Jak w tym wszystkim się odnaleźć z uśmiechem na twarzy? Przez najbliższe cztery tygodnie porozmawiamy o dekoracyjnych wpadkach, o sztuce w przestrzeni naszych domów, ale i o pięknych jajach na Wielkanoc. Będzie wesoło i kolorowo. Na talerzu, w koszyczku, w domu i za oknem... jak to w kwietniu!

KWIECIEŃ:

ODCINEK #1:

W pierwszym kwietniowym odcinku opowiadamy o drobnych dekoracyjnych pomyłkach, a także o tym jak ożywić przestrzeń. Mówią: Paweł Wilczyk - dekorator wnętrz i Anna Karolewska dizajnerka z Sharda HOME:

ODCINEK #2:

Jak nadać świąteczny nastrój naszym domom na Wielkanoc? Tradycyjne polskie dekoracje i sposoby barwienia jaj podpowiada Agnieszka Szepetiuk - Barańska z Muzeum Etnograficznego we Wrocławiu. Szykujcie się na... pająki!

ODCINEK #3:

Jak wprowadzić sztukę do domów i nie zbankrutować? Bez większych problemów. Ważne, żeby wybierać z rozwagą, to co nam się podoba. Należy pamiętać też o wybieraniu przedmiotów, które są unikatowe. Radzi Dagmara Ploszajska z Vivid Gallery:

ODCINEK #4:

W ostatnim kwietniowym odcinku wyjeżdżamy na taras, balkon albo do salonu. Majówką można się cieszyć nie tylko w Bieszczadach, ale i we własnym domu. Pomysły na przygotowanie swojej przestrzeni do relaksu podaje Sylwia Gulewicz-Wysocka:

Fot. Sharda Home

REKLAMA

To może Cię zainteresować