Domowa Galeria Stylu w Radiu RAM - czerwiec w zwolnionym tempie

Krzysztof Majewski | Utworzono: 07.06.2017, 12:09 | Zmodyfikowano: 07.06.2017, 12:09
A|A|A

 

Kontynuujemy cykl inspirujących spotkań z pasjonatami urządzania wnętrz, którzy pomagają wybrać spośród najnowszych trendów, to co dla nas najlepsze. Poznajemy specjalistów od designu, odkrywamy najciekawiej urządzone wnętrza we Wrocławiu. Podpowiadamy pomysły na stworzenie domowego klimatu, który idealnie pasuje do naszych potrzeb, naszego charakteru i stylu, rozmawiamy o tradycji i nowoczesności. 


Domowej Galerii Stylu patronuje Galeria Wnętrz Domar

W lutym rozmawialiśmy o świetle, POSŁUCHAJ TUTAJ.

W marcu opowiadaliśmy o zieleni. POSŁUCHAJ TUTAJ.

Kwiecień był odświętny. POSŁUCHAJ TUTAJ.

Maj był polski. POSŁUCHAJ TUTAJ.

Czas na czerwiec, nieco wyhamowany, wolniejszy i uważny. Poświęcony przedmiotom, których wykonanie wymaga czasu i pasji. Czasami ich twórców, czasami naszej - użytkowników.

CZERWIEC:

 ODCINEK #1:

Świat pędzi - jego sprawa. W pierwszym czerwcowym odcinku rozmawiamy o przedmiotach, które mają swoją historię. Czym jest slow design i skąd moda na zwolnienie opowiada Aldona Mioduszewska, jedna z organizatorek Nocy z Designem:

 ODCINEK #2:

W drugim odcinku o tworzeniu slow, nie zwalniamy tempa. Slow architecture i slow design tłumaczy nam Tomasz Głowacki adiunkt na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej i architekt:

 ODCINEK #3:

Rozmawiamy o pomyśle, koncepcji i wystawie Vintage Voyagers. Ta idealnie wpisuje się w koncepcje slow designu, ale na przyspieszeniu, tłumaczy Tomasz Chołuj architekt:

ODCINEK #4:

Na koniec rozmawialiśmy o zakończonej 9. Nocy z Desingnem. Relacje zdały Aldona Mioduszewka i Sylwia Gulewicz - Wysocka - organizatorki:

REKLAMA
Dźwięki

To może Cię zainteresować