Domowa Galeria Stylu w Radiu RAM - sierpień dla maluchów

Krzysztof Majewski | Utworzono: 02.08.2017, 17:34 | Zmodyfikowano: 02.08.2017, 17:34
A|A|A

Kontynuujemy cykl inspirujących spotkań z pasjonatami urządzania wnętrz, którzy pomagają wybrać spośród najnowszych trendów, to co dla nas najlepsze. Poznajemy specjalistów od designu, odkrywamy najciekawiej urządzone wnętrza we Wrocławiu. Podpowiadamy pomysły na stworzenie domowego klimatu, który idealnie pasuje do naszych potrzeb, naszego charakteru i stylu, rozmawiamy o tradycji i nowoczesności.

Domowej Galerii Stylu patronuje Galeria Wnętrz Domar.

W lutym rozmawialiśmy o świetle: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W marcu opowiadaliśmy o zieleni: POSŁUCHAJ TUTAJ.

Kwiecień był odświętny: POSŁUCHAJ TUTAJ.

Maj był polski: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W czerwcu zwolniliśmy: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W lipcu byliśmy na wakacjach: POSŁUCHAJ TUTAJ.

Sierpień zaczyna  się pięknymi upałami, ale przypomina też, że nieuchronnie zbliża się wrzesień - czas szkoły. Jak dostosować mieszkanie dla najmłodyszych, jak udogodnić swoją przestrzeń im i sobie? O tym opowiadamy w sierpniu.

SIERPIEŃ:

ODCINEK #1:

Jakich farb używać aby były dziecioodporne, łatwo zmywalne i trwałe? Tłumaczy Bartosz Mikołajczyk z Salonu Tikkurili:

ODCINEK #2:

Tym razem zastanawiamy się nad umeblowaniem pokojów najmłodszych. Jak wybrać meble, których nie będzie trzeba wymieniać co 2 lata lub zmianę gustu dzieci? Tłumaczy Rafał Stoltman z Meblika:

ODCINEK #3:

Czas wyjaśnić sobie czym różni się projektowanie pokoju dla dzieci od projektowania pokoju dla dorosłych. Różnicę, tłumaczy Magdalena Kasprzyca ze studia projektowego hanczar:

ODCINEK #4:

W tym miesiącu rozmawiamy o pokojach dzieci, a nie sposób o nich opowiadać bez uwzględnienia zabawek. Czasami najlepszą jest zwykły patyk, ale są też takie, które dużo kosztują i nie najlepiej służą, opowiada Natalia Romaszkan z 3D czyli Dizajn Dla Dzieci :

ODCINEK #5:

Na koniec sierpnia rozmawialiśmy o świetle w pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Jak odpowiednio oświetlić takie pomieszczenie tłumaczył Sławomir Stolarski z EcoForm:

Fot. Alicja Kielan

Fot. Alicja Kielan

Fot. Mebilk

Fot. Mebilk

REKLAMA

To może Cię zainteresować