Domowa Galeria Stylu w Radiu RAM - przytulny październik

Krzysztof Majewski | Utworzono: 04.10.2017, 18:11 | Zmodyfikowano: 04.10.2017, 18:11
A|A|A

Kontynuujemy cykl inspirujących spotkań z pasjonatami urządzania wnętrz, którzy pomagają wybrać spośród najnowszych trendów, to co dla nas najlepsze. Poznajemy specjalistów od designu, odkrywamy najciekawiej urządzone wnętrza we Wrocławiu. Podpowiadamy pomysły na stworzenie domowego klimatu, który idealnie pasuje do naszych potrzeb, naszego charakteru i stylu, rozmawiamy o tradycji i nowoczesności.

Domowej Galerii Stylu patronuje Galeria Wnętrz Domar.

W lutym rozmawialiśmy o świetle: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W marcu opowiadaliśmy o zieleni: POSŁUCHAJ TUTAJ.

Kwiecień był odświętny: POSŁUCHAJ TUTAJ.

Maj był polski: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W czerwcu zwolniliśmy: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W lipcu byliśmy na wakacjach: POSŁUCHAJ TUTAJ.

W sierpniu zajęliśmy się dziećmi: POSŁUCHAJ TUTAJ. 

We wrześniu szukaliśmy akcentów:  POSŁUCHAJ TUTAJ. 

Październik - miesiąc miłośników deszczu i wiatru. Choć nie tylko. To też kilka słonecznych dni z kolorowymi liśćmi drzew. Na zimno mamy za to świetną metodę - dom. Twój i Twój - Wasz. Ciepły przytulny, komfortowy gotowy przytulić ciepłym kocem i podłożyć poduchę. W październiku o nienarzucającym się komforcie. 

ODCINEK 1:

Zaczynamy od spotkania z Aldoną Mioduszewską z Galerii Wnętrz Domar, która opowiedziała o filozofii wymyślonej w kraju, gdzie panuje wieczny październik - Danii. Rozmawiamy o Hygge: 

 

ODCINEK 2:

To co tworzy komfort i przytulność to miękkie i puszyste tkaniny. Nie praktyczne jak mało co, ale na przeciw wychodzą nowoczesne sploty, z którymi jest nieco łatwiej. Opowiada Sylwia Gulewicz - Wysocka, architekt wnętrz:  

Fot. Primavera Chealsea

ODCINEK 3:

Jeśli ma być hygge, to musi być kominek. Tomasz Cichy przekonuje, że można go mieć wszędzie, zarówno w mieszkaniu jak i w domu.

Ostatecznie zostaje to rozwiązanie:

ODCINEK 4: 

Jak wszystkie elementy, o których mówiliśmy w tym miesiącu,  skomponować w spójną całość mówi Dorota Mazur specjalistka od wnętrz:

Fot. MilongaL KLER

Fot. Martinelli

REKLAMA

To może Cię zainteresować