A | A | A

Domowa Galeria Stylu w Radiu RAM - polski maj

Utworzono: 2017-05-07 08:01 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Domowa Galeria Stylu w Radiu RAM - magazyn, który wszystko poukłada. Zapraszamy w każdą środę po 9.00 i po 17.00.

Zapraszamy na cykl inspirujących spotkań z pasjonatami urządzania wnętrz, którzy pomogą wybrać spośród najnowszych trendów, to co dla nas najlepsze. Poznamy specjalistów od designu, odkryjemy najciekawiej urządzone wnętrza we Wrocławiu. Podpowiemy pomysły na stworzenie domowego klimatu, który będzie idealnie pasował do naszych potrzeb, naszego charakteru i stylu, porozmawiamy o tradycji i nowoczesności. 


Domowej Galerii Stylu patronuje Galeria Wnętrz Domar

W lutym rozmawialiśmy o świetle, POSŁUCHAJ TUTAJ.

W marcu opowiadaliśmy o zieleni. POSŁUCHAJ TUTAJ.

Kwiecień był odświętny. POSŁUCHAJ TUTAJ.

Czas na maj. Będzie o Polsce. W ostatnich latach królował styl skandynawski. Bez wątpienia istnieją style: angielski czy francuski. W maju zajmiemy się projektantami, designem czy folkiem, ale polskim.

MAJ: 

ODCINEK #1:

Na początek, czyli na koniec majówki zastanawialiśmy się, czy można w domu zmienić coś na wiosnę nie robiąc generalnego remontu i nie wydając grubych tysięcy. Otóż, da się, a udowadniała Natalia Kucharska - architekt wnętrz z Formea Studio: 

 

ODCINEK #2:

Tym razem zajęliśmy się stylem polskim. Ile w nim folkowych wzorów, a ile Soplicowego dworku. I co z tego można zastosować w domu? Tłumaczy Aldona Midoszuewska specjalistka od marketingu wnętrz:

ODCINEK #3:

Folk kojarzy nam się głównie z muzyką i tradycyjnymi wzorami. Czy te wzory można zastosować np. przy wystroju wnętrz? Radził i odpowiadał Robert Gaweł:

ODCINEK #4:

W odcinku czwartym sprawdzamy kogo się teraz kupuje, kogo trzeba mieć, a już chociaż znać. Opowiada Szymon Hanczar z Akademii Sztuki Pięknych we Wrocławiu:

Fot. EcoFormat 

Fot. Wovich

Fot. folkstar

WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Ian Pelczar
Strefa kina. Posłuchaj, co warto zobaczyć.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter