KULKA – o przyjaźni we Wrocławskim Teatrze Lalek

Łukasz Lorenc | Utworzono: 08.06.2022, 16:51 | Zmodyfikowano: 08.06.2022, 16:51
A|A|A

fot. Natalia Kabanow

KULKA to historia pewnej przyjaźni. Historia nieoczywista, bo opowiedziana bez słów – językiem muzyki, form plastycznych i ruchu. Jej bohaterami są dwaj muzycy, grający na ukulele. Ich występy, zabawy i wygłupy wydają się beztroskie, a więź silna i trwała. Ale pewnego dnia to się zmieni. Czy – i jak – przyjaciele poradzą sobie z tą sytuacją?

Autorski spektakl Tomasza Maśląkowskiego powstał z myślą o najmłodszych widzach, którzy dopiero uczą się, czym jest przyjaźń, ale też o ich dorosłych opiekunach. To zabawne i ciepłe przedstawienie z muzyką na żywo może być odczytywane na różnych poziomach w zależności od wieku i doświadczeń odbiorców. Jedno jest jednak pewne: dla wszystkich będzie wspaniałą zabawą.

Autor spektaklu opowiedział o nadchodzącej premierze również na antenie Radia RAM:

KULKA to kolejne przedstawienie twórców uwielbianej przez widzów Wrocławskiego Teatru Lalek „Kręcipupy”. Muzykę do spektaklu ponownie stworzył Grzegorz Mazoń, aktor, kompozytor i multiinstrumentalista. Na scenie towarzyszy mu tym razem Radosław Kasiukiewicz, wcześniej współpracujący z Tomaszem Maśląkowskim m.in. przy „Prostej historii”.

Premiera 11.06.2022
kolejne przedstawienia: 12, 14, 15, 24, 26 czerwca
Czas: 40 min.
szczegóły: teatrlalek.wroclaw.pl

REKLAMA

To może Cię zainteresować