Sanah "UCZTA" - PŁYTA TYGODNIA

Piotr Bartyś | Utworzono: 10.05.2022, 12:17 | Zmodyfikowano: 10.05.2022, 12:17
A|A|A

Sanah największą kobiecą gwiazdą w polskiej muzyce jest. Wystarczy spojrzeć na wszelkiego roadzju zestawinia portali streamingowych z ubieglego roku. Artystka i jej wytwórnia chce iść jeszcze dalej - proponuje album, gdzie Sanah śpiewa z gwiazdami, jej rówieśnikami, ale też z wykonawcami, którzy obecni sa na scenie od lat ( Grzegorz Turnau, Artur Rojek, Natalia Grosiak) i są to nazwiska gwarantujące wysoką muzyczną jakość. 

Rezultat jest zaskakująco udany. Mimo że album nagrywany był przez różnych producentów, poszczególne utwory powstawały w odmiennych konfiguracjach całość brzmi bardzo spójnie i słucha się uczty bardzo dobrze. 

Dlaczego "Uczta" ? „Uczta - określenie oznaczające miłe spędzanie czasu. To wspólne zasiadanie do stołu, a przy tym stole ludzie mogą się zjednoczyć. „Uczta” to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu. Zapraszam Was do swojego stołu – tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem moim” - wyjaśnia Sanah.

Czekamy na wrcawskie koncerty Sanah. Najpierw zaprosi nas na "Ucztę u Sanah" promując nowy album 27 maja w Hali Orbita. Potem powróci latem 29 lipca w ramach trasy "Letnie brzmienia".

REKLAMA

To może Cię zainteresować