Jesienne studio Radia RAM z Wroclavii [POSŁUCHAJ]

Joanna Łukaszewska, jk | Utworzono: 20.09.2021, 16:00 | Zmodyfikowano: 20.09.2021, 16:00
A|A|A

fot. Anna Mikołajczyk

Była to okazja do tego, żeby poznać modowe trendy 2021/22. Stylistka Wroclavii Ewa Nierzwicka opowiedziała o najmodniejszych fasonach i kolorach w nadchodzącym sezonie. Pojawił się również wątek jesiennych stylizacji biurowych, trend power dressing tajniki coraz bardziej popularnej mody kapsułowej. Dla tych, którzy nie ogarniają już swojej garderoby - sprytne sposoby na porządki w szafie.


Pięknie ubrani zastanowilismy się, jak zadbać o skórę i jaki wybrać makijaż na czas jesienno-zimowy - tu podpowiedzi od ekspertki w dziedzinie pielęgnacji, Jolanty Dulat z Sephory we Wroclavii. Były też domowe sposoby na masaże twarzy. Nie ominęłysmy ważnego trendu eko kosmetyków, podpowiedziałyśmy jak czytać składy produktów drogeryjnych.


Dla tych, którzy chcą zadbać o dobrą formę po wakacjach, rady, jak to zrobić od Kajetana Bartnickiego z klubu City Fit. Specjalista zdradził, dlaczego jesień to dobry czas na rozpoczęcie regularnych treningów, szczególnie w dobie pandemii i pracy zdalnej.


Pomówiliśmy także o tym, w co się bawić z dzieckiem jesienią, bo przecież w czasie deszczu najmłodsi wcale nie muszą się nudzić! Dokąd pójść, żeby aktywnie i wartościowo spędzić czas i czym zająć malucha albo nastolatka w domu, żeby było to atrakcyjne dla niego i dla nas? O tym porozmawialiśmy z Piotrem Wołodkowiczem z Sali Zabaw Fikołki we Wroclavii.


 

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować