Wielki Tydzień Mody we Wroclavii i stylowy konkurs w Radiu RAM!

Radio RAM na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 21.03.2019, 13:11 | Zmodyfikowano: 21.03.2019, 13:11
A|A|A

fot. mat. prasowe Wroclavia


Codziennie od poniedziałku 25 marca do piątku 29 marca słuchaj porannego "Dzień dobry we Wrocławiu"! W Radiu RAM w godz. 6-10 usłyszysz pytanie związane z modą - odpowiedz na nie wysyłając SMS pod numer 72280 o treści: RAM + odpowiedź i podpis (koszt 2 zł + VAT). Do wygrania konsultacja ze stylistą i karta podarunkowa o wartości 150 złotych do wykorzystania we Wroclavii.


Wrocław zaliczany jest do najbardziej stylowych miast w kraju. Stanie się jeszcze bardziej modny podczas Wielkiego Tygodnia Mody organizowanego przez Wroclavię (30 marca – 6 kwietnia). Już 30 i 31 marca na gości Wroclavii czekają wyjątkowe atrakcje: spotkania z Jessicą Mercedes i Joanną Horodyńską, specjalna strefa magazynu „Elle”, pokazy zapowiadające najgorętsze tereny sezonu oraz konkursy z nagrodami. Szczegółowy plan na ten weekend przedstawia się następująco:

30 marca, godz. 12.00-18.00
Unikalny pokaz inspirowany koncepcją Dolce & Gabbana „Runway Selfies”, przygotowany przez reżyserkę najsłynniejszych w Polsce modowych show realizowanych dla wielu znanych marek – Magdalenę Rozenfeld, doktorantkę i wykładowcę łódzkiej APS oraz warszawskiej międzynarodowej szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Podczas pokazu zaprezentowane zostaną dostępne we Wroclavii kolekcje wiosenno-letnie, a modowy świat online i offline połączy się w jedno, gdyż wydarzenie będzie relacjonowane na żywo przez same modelki, za pomocą Insta Stories. Dzięki temu będzie można zobaczyć nie tylko wszystko, co dzieje się na scenie, ale także poznać sekrety zza kulis (wejścia o godz. 13.30, 15.50 i 17.30).

Strefa magazynu „Elle”, której gospodyniami będą stylistki „Elle”: Joanna Horodyńska oraz Karolina Limbach. Będzie można z nimi porozmawiać o trendach i poradzić się w wyborze nowych stylizacji (w godz. 12.00-18.00). Na stoisku wyeksponowane będą także wybory „Elle”, czyli najmodniejsze stylizacje z wiosennych kolekcji dostępnych we Wroclavii.
Spotkanie z Jessicą Mercedes – top influencerką modową, której profil na Instagramie obserwuje niemal milion osób.
Panele o trendach modowych wiosna-lato 2019 z udziałem stylistów Wroclavii, Emilii i Bartka, panele o makijażu z udziałem ekspertów znanych marek.

31 marca
Niedziela to czas kolejnych atrakcji, wśród których wymienić należy:
Panel dyskusyjny „Jak mądrze kupować” moderowany przez wyjątkowy duet: Harel (Ewę Kowalewską-Kondrat), pasjonatkę mody, blogerkę i autorkę vogue.pl oraz Michała Zaczyńskiego, dziennikarza modowego (godz. 13:30-14:30).
Kolejny dzień z modowymi metamorfozami na żywo, które dla klientów Wroclavii przeprowadzą jej styliści – Emilia i Bartek (wejścia o godz. 14.30 i 16:00). Eksperci centrum pomogą gościom przejść stylową przemianę i podzielą się spostrzeżeniami na temat tego, jak moda wpływa na nasze życie.
Kolejny dzień spotkań ze stylistkami magazynu „Elle” – Joanną Horodyńską oraz Karoliną Limbach w specjalnej, klimatycznej strefie magazynu „Elle”, gdzie będzie można porozmawiać o trendach (w godz. 12.00-18.00).

Ponadto przez cały weekend dla uczestników wydarzenia dostępna będzie wyjątkowa interaktywna ścianka „Freezme”, która umożliwia wykonanie animowanego zdjęcia 3D.


1-6 kwietnia, godz. 14.00-18.00
A już od poniedziałku aż do soboty na gości Wroclavii czekają inspirujące modowe atrakcje, m.in. warsztaty makijażu, porady stylistów i kącik beauty oraz warsztaty handmade i pokaz mody dziecięcej.

„Moda w odcinkach” to codzienne panele ze stylistami Wroclavii, podczas których zaprezentują oni najważniejsze zasady doboru ubrań do sylwetki, typu kolorystycznego i okazji, koncentrując się na modzie biurowej, casual i na wyjątkową okazję (1-3 kwietnia, godz. 16.00-18.00; 6 kwietnia, godz. 14:30-15:30).
W kąciku urodowym będzie można spotkać specjalistów z różnych dziedzin i zasięnąć porady m.in. w zakresie makijażu, pielęgnacji skóry, włosów czy zdrowego odżywiania.
A 6 kwietnia, w sobotę odbędzie się wyjątkowy minipokaz mody dziecięcej, w którym wystąpią dzieci stałych klientów Wroclavii.


REKLAMA

To może Cię zainteresować