Holy Ship! 14 sierpnia piąta edycja tanecznego rejsu

Łukasz Lorenc | Utworzono: 03.08.2021, 22:17 | Zmodyfikowano: 03.08.2021, 22:17
A|A|A

Lubimy pływać po Odrze, w końcu co roku zabieramy Was w dwa RAMowe turnusy. Kochamy też muzykę, dlatego impreza HOLY SHIP organizowana już po raz piąty w rejsowej formule znajduje naturalny splot z naszą stacją. Na pokładzie dotąd zagrali: Feel-X, Mono, Macbeat, DT, Spisek Jednego, Agim, Zgas, Saulik, Wuja, TVB, ILL 1, Proxy, Brav, Paide, Jacek Dojwa, Brat Mat, Nativizm, Pill, Mienta, Prospher i Trip2Space.

Na statku możemy spodziewać się m.in. winylowej selekcji muzyki elektronicznej od głębokich brzmień przez połamane bity po kwaśne melodie. 14 sierpnia między 18:00 a 23:00 zagrają dobrze Wam znane z anteny Radia RAM postacie:

Zaczynał w szalonych latach 90-tych: koncerty, imprezy, pierwsze winylowe zakupy. Potem wziął się za wydawanie rapu (JuNouMi od 2002), funku (Funky Mamas and Papas od 2008) i zwariowanej elektroniki (U Know Me od 2010). Teraz trochę wyłysiał, ale wciąż jeszcze trzyma formę za gramofonami i przy barze. Gra wciąż z winyli i wciąż lubi rap, ale jego muzyka nie ma stylistycznych granic.

Swój specjalny set zaprezentował również na 89.8 FM już w audycji Fleszlajt (06.08.2021):

Wrocławski DJ i producent, gustujący w basowych i połamanych dźwiękach. W swoich produkcjach łączy stare z nowym, ujarzmiając kolejne brzmienia od uk garage przez drum and bass na bliżej nieokreślonych dźwiękach z przyszłości kończąc. W latach 2006-2013 współprowadził z Wują (My Head is Dubby) audycję Broken Beats w Radiu LUZ. Od roku 2010 cyklicznie współorganizuje imprezowe rejsy na wrocławskich statkach – Boat Trip oraz Holy Ship! Na co dzień zajmuje się produkcją dźwiękową dla radia i telewizji. W 2020 roku winylową EPką „Moment” (z gościnnym remiksem Sama Bingi) zadebiutował w U Know Me Records.

 RAMowy reprezentant w roli DJa. Co tydzień do usłyszenia we wtorki w audycji PL GRA i w środy w audycji Wszystko co najlepsze - od 22.00 do północy na 89,8 FM. Na statek bierze ze sobą torbę wypełnioną winylami z domowej kolekcji. Kompozytor i producent muzyczny, przez wiele lat związany z zespołami Aural Planet oraz Husky. Od 3 lat współprowadzi z Maciejem Szabatowskim audycję o muzyce elektronicznej Instytut Niskich Temperatur nadawaną w ostatnie środy miesiąca na antenie Radia RAM. Obecnie, razem z Marcinem Cichym (Skalpel, Meeting By Chance), tworzy duet pod nazwą Universal Exports, grający improwizowana elektronikę, opartą na klasycznych brzmieniach lat 90’.Reprezentantka wrocławskiego Śródmieścia oraz dziewczyńskiego koletywu BITE. Zaczęła od grania dla koleżanek, które nie chciały już tańczyć do techno; jej sety to połączenie zaciętej w samochodzie składanki rap i R&B z roku 2003, ciasnych parkietów prosto z londyńskiego Shoreditch i tęsknoty za czasami, kiedy drum&bass był jeszcze w modzie.

Także w audycji Muzyczny Wrocław (04.08.2021) przyjrzymy się uważnie co kryje katalog wytwórni U Know Me Records, ponieważ gościem specjalnym imprezy HOLY SHIP jest jej ojciec założyciel labelu, Groh. Między prawie setką wydanych albumów odnajdziemy wiele tytułów z naszej lokalnej sceny i to im poświęcimy najwięcej czasu. 

Jeśli chcecie wziąć udział we wspólnej zabawie koniecznie zarezerwujcie miejsce na pokładzie. Szczegóły dot. biletów znajdziecie na Facebooku. Cała naprzód!

REKLAMA

To może Cię zainteresować