Zapraszamy na piknik rowerowy Radia RAM do Parku Grabiszyńskiego!

Radio RAM | Utworzono: 31.07.2020, 15:16 | Zmodyfikowano: 31.07.2020, 15:35
A|A|A

fot. Radio RAM

Jak co roku spotykamy się w wybranych wrocławskich parkach i wspólnie aktywnie i niebanalnie spędzamy niedzielne popołudnia. W Parku Grabiszyńskim również czekają na Was atrakcje przygotowane przez zespół Radia RAM. Spotykamy się na polanie przy Górce Skarbowców, nieopodal ulicy Racławickiej. 

Na niezwykły pokaz cyrkowy i wejście do magicznego świata żonglerki, akrobatyki, pantomimy oraz oryginalnych gagów zaprosi Bill Bombadill. Po 16:00 dzieci i dorośli wezmą udział w rodzinnym, pełnym humoru show z elementami kuglarstwa.

Pojawi się także EKOstraż, a tym razem gwiazdą spotkania będzie niesamowity szop pracz, będący pod opieką wolontariuszy opiekujących się bezdomnymi zwierzętami w mieście. Będą konkursy, zabawy i jak zawsze czas na rozmowę i niedzielny relaks.

RAMowe kosze piknikowe rozdaliśmy między 1. a 6. sierpnia w różnych programach i o różnych porach.  Ze zwycięzcami kontaktowaliśmy się telefonicznie, by zaprosić po odbiór wygranych koszy w trakcie pikniku w Parku Grabiszyńskim (9 sierpnia w godz. 14-17). W koszu znajdują się: kocyk i poduszka oraz maseczki Radia RAM.Kolejny piknik rowerowy Radia RAM odbędzie się 23 sierpnia w Parku Szczytnickim.

REGULAMIN konkursu znajdziesz pod tekstem, w załączniku. 

Partnerem pikników rowerowych Radia RAM jest:

REKLAMA
Załączniki

To może Cię zainteresować