41. Przegląd Piosenki Aktorskiej: Trwa casting na prowadzącego

GN, Piotr Osowicz | Utworzono: 05.03.2020, 17:00 | Zmodyfikowano: 05.03.2020, 18:06
A|A|A

zdjęcie ilustracyjne: Justyna Szafran i Konrad Imiela, prowadzący koncert II etapu KAIP w 2019 r., materiały prasowe PPA

Wielkimi krokami zbliża się 41. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Organizatorzy postanowili zorganizować casting na prowadzenie koncertu finałowego podczas którego usłyszymy laureatów tegorocznego konkursu.

- Może wziąć w nim udział każdy - zapewnia reżyser koncertu Paweł Palcat:

Casting na prowadzących koncert finałowy PPA odbędzie się w dwóch etapach. W pierwszym osoby zainteresowane powinny przysłać do 7 marca swoje zdjęcie i uzasadnić w mailu, dlaczego chcą ten koncert poprowadzić. Wiadomość należy wysłać na adres, który znajduje się na stronie internetowej przeglądu.

Motywem przewodnim festiwalu będzie hasło "Życie po czterdziestce". Oczywiście najwięcej emocji budzi konkurs na interpretację piosenki aktorskiej i gala, którą wyreżyseruje Jan Klata. Są jeszcze ostatnie bilety na wybrane koncerty, a o jednym z nich mówi Joanna Kiszkis z Capitolu:

W tym roku we Wrocławiu na PPA wystąpią między innymi Kovacs, Magda Kumorek, Renata Przemyk, Mary Komasa i zespół Pussy Riot.

Szczegółowy program festiwalu znajduje się na stronie www.ppa.wroclaw.pl

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować