Strefa Modnych Wnętrz i Festiwal Jesiennych Klimatów

Radio RAM | Utworzono: 09.11.2018, 13:38 | Zmodyfikowano: 09.11.2018, 13:38
A|A|A

W galerii zdjęcia konkursowe:

Spotkaliśmy się z projektantami, którzy podpowiedzieli, jak atrakcyjnie i wygodnie urządzić się na jesień i zimę. Każdy zainteresowany miał szansę wziąć udział w jesiennych warsztatach dla dzieci i dorosłych.

Strefa Modnych Wnętrz w Domu Handlowym Renoma w sobotę 17 listopada w godz. 12-16 o nowym wzornictwie, ciekawych kolorowych dodatkach, bogactwie pomysłów na zmianę wystroju naszego domu, by udało nam się wyczarować wspaniałe jesienne wnętrze!

Na początek do stołu zaprosił nas Tobiasz Altman z salonu Hefra. Przypomniał nam o ukrytych, a czasem zapomnianych rodowych skarbach. Taka srebrna cukiernica po babci, czy koziołek do sztućców po pradziadku z dumą mogą prezentować się obok najnowszej kolekcji ręcznie malowanej porcelany. Wszystko dlatego, że najmodniejszy jest styl eklektyczny, a ten łączy najróżniejsze w formach i materiałach elementy stołowej zastawy.
Kinga Iwaszczyszyn z firmy florystycznej Decoki także zwracała uwagę na to, co kojarzy się z przeszłością. Wracają w domowe przestrzenie, tak często spotykane przed laty paprocie, anginki czy fikusy. Ale trzeba pamiętać, że kwiaty domowe także potrzebują jesiennego odpoczynku. W tym okresie lepiej nie stosować nawozów, a podlewanie potraktować oszczędniej i doniczki odsunąć od gorących kaloryferów.


Inżynier roślin, Bartosz Ławniczak z firmy Zarośla pokazał nam i dokładnie opowiedział jak stworzyć własną, zieloną kompozycję na ścianę. Krążek drewna, kawałek sznurka, kilka gwoździków, trochę mchu i roślina zwana łosie rogi, a żywy obraz ozdobi każdą ścianę. Ogromnym powodzeniem cieszą się także własnoręcznie przygotowane ogródy w słoiku.
Na koniec Norbert Mąkowski z salonu Marius&Luis zachęcał do korzystania z rodzimych produktów i naturalnych materiałów. Jeśli upiększamy nasze cztery kąty, to pamiętajmy o lnie, bawełnie i o takich materiałach, które swoją strukturą ocieplą przestrzeń. Nie bójmy się eksperymentować i szarości przełamywać kolorami. Trendy niech pozostaną tylko sugestią, liczy się nasza wyobraźnia, bo i tak najważniejsze jest to, by nam się podobało.UWAGA KONKURS!!!

Dziękujemy Wszystkim za wspaniałe zdjęcia oraz za udział w konkursie Festiwal Jesiennych Klimatów! Dzięki Wam powstała niezwykle barwna i atrakcyjna galeria zdjęć jesieni we Wrocławiu, a nawet tak odległych, jak Bieszczady, okolicach. Do finałowej rozgrywki na terenie DH Renoma jury konkursu wytypowało 3 autorów zdjęć, o nagrody główne powalczyli: Ewelina Kowalewska, Bartłomiej Stanaszek i Łukasz Spaleniak. Zwycięzcom gratulujemy!

Gospodynią studia Radia RAM w DH Renoma była Anna Fluder.
----REGULAMIN KONKURSU-----        ZAŁĄCZNIK DO REGULAMINUREKLAMA

To może Cię zainteresować