Dzień Niepodległości w CK Agora

Bartek Synowiec, na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 06.11.2018, 13:35 | Zmodyfikowano: 06.11.2018, 13:35
A|A|A

11/11 jest wydarzeniem cyklicznym – zwieńczeniem Święta naszej narodowej Niepodległości w formie muzycznej i artystycznej refleksji nad wolnością. Projektem 11/11 staramy się przypominać wartości i ideały, które stały się fundamentem demokratycznej Polski. Przywołujemy pojęcia takie jak: Wolność, Ojczyzna i próbujemy zastanowić się nad nimi w kontekście wyzwań współczesnego świata. Promujemy patriotyzm i świadomość obywatelską, budując jednocześnie postawy otwartości i tolerancji, wskazując na możliwe nowatorskie i kreatywne sposoby wyrażania szacunku dla państwa polskiego i jego historii. 11/11 w CK AGORA to święto rodzinne. Uczestnicy zajęć stałych prezentują swój dorobek artystyczny, w programie znajduję się też wiele różnorodnych atrakcji: warsztaty dla dzieci i dorosłych, animacje i konkursy, wystawy, pokaz filmów oraz wieczorny koncert. Na wszystkie wydarzenia w ramach 11/11 wstęp jest bezpłatny - napisali na stronie wydarzenia organizatorzy.

W programie, który rozpocznie się od godziny 14:00 m.in. pokazy tańca, koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej, niepodległościowe wystawy i mnóstwo rozmaitych warsztatów. 

Szczegółowy program można znaleźć na stronie CK Agora, o niedzielnych wydarzeniach posłuchacie też w rozmowie z Polą Fedyszyn:

REKLAMA

To może Cię zainteresować