FESTIWAL, KTÓREGO NIE BYŁO

GN | Utworzono: 23.03.2021, 11:27 | Zmodyfikowano: 23.03.2021, 12:27
A|A|A

fot. mat. prasowe

Pandemia spowodowała, że od dwóch lat nie możemy zorganizować Festiwalu ewidentnych Talentów Aktorskich. Jednak nie poddając się przeciwnościom losu postanowiliśmy podtrzymać tradycję teatralnego kwietnia. I tak powstał projekt - FESTIWAL, KTÓREGO NIE BYŁO, w ramach którego odbędą się dwie wystawy teatralne oraz recital piosenki aktorskiej.

Zaprezentujemy premierową WYSTAWĘ FINALISTÓW I LAUREATÓW VI EDYCJI KONKURSU FOTOGRAFII TEATRALNEJ, na której znajda się najważniejsze i najciekawsze prace fotograficzne odsłaniające polskie życie teatralne. 

Organizatorami Konkursu są: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Druga propozycja, to wystawa pt. Z OFFU Tomasza Papuczysa – fotografa teatralnego i dokumentalnego - na której zobaczymy fotografie dotychczas niepokazywane we Wrocławiu, mające charakter utrwalenia nieuchwytnej chwili i magii teatru. Będziemy mogli także uczestniczyć w kameralnym koncercie piosenki aktorskiej w wykonaniu aktorki Katarzyny Kłaczek, finalistki Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki 38. edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W repertuarze recitalu można usłyszeć nowe interpretacje starych polskich hitów w elektronicznych aranżacjach.

Wstęp wolny.

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować