Sylwestrowa Strefa Radia RAM [ZDJĘCIA]

Bartek Synowiec | Utworzono: 06.12.2016, 16:44
A|A|A

fot. Anna Mikołajczyk

Na początek zajęliśmy się zadbaniem o własne ciało. Dr Małgorzata Bałgaj z Centrum Dermatologii Estetycznej "Bagłaj" opowiadała o zabiegach upiększających, które pomogą nam świetnie wyglądać. Dowiedzieliśmy się, że należy je stosować z odpowiednim wyprzedzeniem i nie wolno ich odkładać na ostatnią chwilę. Sylwester to oczywiście także modna fryzura! O tym, jaki układ włosów jest obecnie na topie, mówił Krzysztof Kulesza z Salonu Fryzjerskiego "Kulesza". Według naszego eksperta rok 2017 należy powitać w rockowym stylu, ponieważ najbardziej trendy są takie fryzury jak irokez, rockowy bowiesh czy luźno zaplatane warkocze.

Ewa Rutkowska z Vivid Store doradzała, jak dobrać sobie odpowiednią suknię na zabawę: kiedy założyć krótką, a kiedy długą, kiedy wybrać stonowane kolory, a kiedy zaszaleć w odblaskowych barwach złota czy srebra. Beata Kantor z Mydlarni u Franciszka opowiadała o wyższości naturalnych kosmetyków nad drogeryjnymi oraz o tym, jak zorganizować swoje własne domowe SPA.

W Sylwestrowej Strefie staraliśmy się też pomóc właścicielom psów. Z Magdaleną Lityńską oraz trenerami z Dog Academy dyskutowaliśmy o tym, jak zadbać o swojego psa, aby sylwestrowa noc była dla niego spokojnym czasem.


 

 


 

REKLAMA

To może Cię zainteresować