KoktajLOVE piątki z Radiem RAM w Novocainie

Radio RAM | Utworzono: 02.08.2016, 18:54
A|A|A

W sierpniu spotykamy się w Rynku, tuż przy Placu Solnym. Z dobrym widokiem na Plac Gołębi, Ratusz, Muzeum Pana Tadeusza, a nawet Fredrę. Nasze studio stanie w ogródku restauracji Novocaina. Godziny pozostają bez zmian: od 16:00 do 20:00. Przy koktajlach dzielić się będziemy z naszymi gośćmi miłością do miasta i wspólnych pasji. Zaczynamy w piątek 5 sierpnia od spotkania na kilka godzin przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Rio.

Gwiazdą pierwszego sierpniowego popołudnia w Novocainie będzie Justyna Kasprzycka. Mistrzyni skoku wzwyż nie pojechała do Brazylii ze względu na kontuzje. W naszym plenerowym studiu opowie o przygotowaniach sportowców do wielkich imprez i zdradzi, za kogo szczególnie będzie trzymać kciuki w czasie igrzysk.

Po 16:00 zaprosiliśmy duet Make Life Harder. Przyjeżdząją z Gdańska do Wrocławia w Ramach Koalicji Miast. Występują w Kamienicy Rynek 25 po 17:00. Rozgrzać mogą się w naszym studiu.

Po godz. 19.00 naszym gościem będzie natomiast Anita Lipnicka.Porozmawiamy też z olimpijskim weteranem. Wicemistrz olimpijski z Barcelony, brązowy medalista z Seulu i Atlanty - Józef Tracz odwiedzi nas po 18:00. Opowie o latach spędzonych na zapaśniczej macie, ale także o trenowaniu kolejnego pokolenia olimpijczyków.

Na koniec postaramy się wytypować liczbę medali, które w Rio może zdobyć polska reprezentacja. Do wspólnej zabawy zapraszamy po 19:00.

A tak się bawimy w nasze popołudniowe weekendy z RAMem:

REKLAMA

To może Cię zainteresować