Byliśmy na VII Dniach Dewelopera

Radio RAM | Utworzono: 12.10.2017, 10:16 | Zmodyfikowano: 12.10.2017, 10:16
A|A|A

Jak co roku we Wrocławiu gościli analitycy rynku i specjaliści z branży budownictwa, bankowości, finansów i architektury. Wśród gości i prelegentów znaleźli się prezesi największych firm deweloperskich, szefowie banków a także politycy i samorządowcy.

W naszym specjalnie zorganizowanym na tę okazję studiu plenerowym w Centrum Kongresowym pojawiali się niektórzy z przedstawicieli Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Z Dorotą Jarodzka-Środka rozmawialiśmy o strategii rozwoju polskich miast - jak i kiedy trzeba planować ich przestrzeń. Krzysztof Ziajka  opowiadał o tym co zmieniło się w ostatnim czasie na rynku nieruchomości i doradzał jak wybrać dobrego dewelopera. Tomasz Stoga przedstawił nowe trendy w budownictwie i mówił o tym jak oszczędzać podczas budowania budynków jednocześnie będąc w zgodzie z ekologią. Z Edwardem Lauferem poruszyliśmy temat finansowania deweloperów i oceniliśmy rządowe programy takie jak "Mieszkanie dla Młodych" czy "Mieszkanie+".

Organizatorem Dni Dewelopera był wrocławski oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Zachodnia Izba Gospodarcza. 

 

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować