Świąteczna Strefa Angielskiego w Radiu RAM

Terry Clark-Ward | Utworzono: 23.12.2014, 07:51 | Zmodyfikowano: 23.12.2014, 06:51
A|A|A

Terry Clark-Ward i Nick Thomas

Emisję trzech części świątecznych lekcji języka angielskiego zaplanowaliśmy na poniedziałek, wtorek i środę (22, 23 i 24 grudnia). Terry i Nick pojawią się na antenie Radia RAM po godz. 8.45 oraz 14.45.

W specjalnym wydaniu Strefy Angielskiego usłyszycie m.in. czym różnią się świąteczne zwyczaje w Polsce i Anglii oraz o tym, że „Kevin sam w domu” to nie tylko świąteczna specjalność naszej telewizji. Dowiecie się, że angielski Boxing Day wypadający 26 grudnia nie ma nic wspólnego ani z boksem, ani z walką, a także, o czym marzą w święta wszyscy Anglicy. Wszystkie trzy odcinki świątecznego wydania Strefy Angielskiego będą opublikowane na naszej stronie internetowej www.radioram.pl. Będzie można jednocześnie słuchać ich na 89,8 FM i śledzić tekst w internecie.

English RAM Zone Christmas Edition na antenie Radia RAM w poniedziałek, wtorek i środę po godz. 8.45 oraz 14.45. Zapraszamy do słuchania.

Terry Clark-Ward i Nick Thomas to londyńczycy, mieszkający we Wrocławiu nauczyciele języka angielskiego. W lipcu i sierpniu tego roku na antenie Radia RAM prowadzili wakacyjne lekcje języka angielskiego.

POSŁUCHAJ: Strefa angielskiego w Radiu RAM 

PRZECZYTAJ: RADIO RAM

REKLAMA

To może Cię zainteresować