Rejs z Radiem RAM – płyniemy już 25 czerwca

Radio RAM, Radio RAM | Utworzono: 10.06.2022, 16:07 | Zmodyfikowano: 10.06.2022, 16:07
A|A|A

zdjęcia z rejsów w 2021: Anna Mikołajczyk, Radosław Bugajski, Piotr Czyszkowski

Kolejne lato upłynie nam pod hasłem wspólnego zwiedzania Wrocławia od strony Odry, ale przyznajcie, że tym razem możemy powiedzieć: jeszcze nigdy nie było takiego lata.

Gwarantujemy wspaniałe widoki i doskonałą atmosferę. W roli KO Rejsu Radia RAM wystąpią Paweł Gołębski i Łukasz Lorenc, będziemy bawić się w dobrym tonie od 18:00 do 22:00.  

Łukasz przygotuje także wasz ulubiony konkurs na dynamiczne rozpoznawanie muzycznych hitów, które gramy na 89.8 FM. Ekipa KinoTalk zaprosi na quiz filmowy. Swój konkurs przygotuje też Misja na Marsa. 

Przez cały wieczór grać będą na żywo ulubieni didżeje z Around The House. Dla tych, którym nie uda się wygrać biletów na pokład Rusałki dobra informacja: niemal identyczny set przygotują do sobotniego wydania programu Flashback, po 20:00 będziecie mogli się bawić na lądzie równolegle do wydarzeń na parkiecie płynącym po Odrze. 

Wcześniej, między 18:00 a 20:00 porozmawiamy z gośćmi Rejsu. Przepustka na statek może stać się jednocześnie zaproszeniem na fale eteru.

Wypływamy z Bulwaru Dunikowskiego 25 czerwca o godz. 18.00 w cztery godziny wodnej przygody. Ekipa Radia RAM zadba o jak najlepszą atmosferę. O wrażenia kulinarne zatroszczy się zespół restauracji Menu Motto. Malowniczą trasę, dodatkowe atrakcje w postaci przejazdów szybką łódką oraz wspaniały rejs Rusałką to domena załogi StatekWroclaw.pl

ZAPROSZENIA NA REJS ROZDAJEMY OD 12 CZERWCA. ODPOWIEDZ NA PYTANIE, KTÓRE USŁYSZYSZ NA ANTENIE I PISZ SMS O TREŚCI:

RAM REJS ODPOWIEDŹ, IMIĘ I NAZWISKO na 72280 (koszt: 2 złote + VAT). 

Regulamin konkursu: tutaj

Partnerami Rejsu z Radiem RAM są

 

 REKLAMA

To może Cię zainteresować