Elektryczny Rejs z Radiem RAM

Radio RAM | Utworzono: 20.08.2020, 14:58 | Zmodyfikowano: 20.08.2020, 14:58
A|A|A

fot. Patrycja Dzwonkowska

Tym razem popłynęliśmy w środku dnia. O czternastej ruszyliśmy z przystani przy Bulwarze Dunikowskiego. Zaczęło się od niewinnego zwiedzania Wrocławia z perspektywy rzeki. Dla bezpieczeństwa słuchaczy i zachowania niezbędnego dystansu, maksymalnie okroiliśmy radiową część załogi. Słuchaczy przywitało trzech muszkieterów: Maciek Szabatowski, Bartek Synowiec i Jan Pelczar. D'Artagnanem w tym towarzystwie mógł byś nasz najmłodszy kolega z Karkonoskiej: Łukasz Lorenc. Ich relacje z Rusałki były słyszane na falach eteru dzięki sprawnej opiece Milady, którą była w studiu przy Karkonoskiej Anna Fluder.

Widoki Wrocławia od strony rzeki nie były jedyną atrakcją. Tradycyjnie zaprosilismy do wspólnej zabawy w konkursach, muzykę w dobrym tonie serwował Tadek 'Monter' Janiszewski, a o podniebienia zadbała załoga restauracji Stacja Pawia Food & Chillout. 

Po dwóch godzinach dobrej zabawy nie musieliśmy szukać dodatkowych wrażeń, ale zadbała o nie burza. Intensywny deszcz zmusił słuchaczy do ewakuacji pod pokład, część kibicowała dzielnej ekipie ze Stacji Pawia, która zmokła najbardziej, przenosząc się w suche miejsce. Gdy emocje związane z piorunami opadły, minęliśmy ścianę deszczu i zaczęliśmy wypatrywać słońca oraz tęczy, do akcji wkroczył wodzirej sobotniego rejsu, Maciek Szabatowski. Gospodarz Muzycznego Wrocławia porwał do tańca niemal wszystkich, zadbał o dobre humory i pozytywną energię. Wpasował się w miks Tadka Janiszewskiego, współtwórcy Around The House w Radiu RAM, który na statku zastąpił swojego muzycznego brata syjamskiego DJ-a Mingisa. Nasz radiowy zawodowy rezerwowy, który i program zmontuje, set zmiksuje, a jak trzeba to i kable błyskawicznie polutuje albo... wycieczkę po radiu oprowadzi, za didżejskim sprzętem poczyna sobie całkiem nieźle. Niezbyt często jest okazja, aby się o tym osobiście przekonać, więc wszystkim polecaliśmy także w sobotę po 18:00 specjalny program w Radiu RAM - dwugodzinny set muzyki tanecznej (głównie funk i soulful) zmiksowanej przez naszych, RAMowych DJ'ów Mingisa i Montera. Posłuchaliśmy muzyki, przy której bawiliśmy się na rejsie.

Możecie ją też odtworzyć tutaj


To była nasza siódma wodna impreza z profesjonalną załogą StatekWroclaw.pl Na pokładzie Rusałki zawsze czujemy się bezpiecznie i jesteśmy w przyjacielskich nastrojach. Kapitan Jerzy Walczak pewnie prowadzi nas po wodach Odry i dba, byśmy zwiedzili wiele miejsc. Wrażenia znów były niezapomniane, a siódemka okazała się szczęśliwa, dzięki czemu wybrnęliśmy nawet z atmosferycznych opresji. 

W galerii publikujemy zdjęcia Patrycji Dzwonkowskiej. Tutaj możecie podziwiać ją przy pracy:

 

zdj. FB/PatrycjaDzwonkowska

Bilety na Rejs z Radiem RAM były jak zawsze do zdobycia wyłącznie w naszych radiowych konkursach, tgym razem od 21 sierpnia do 4 września 2020 roku. Codziennie pojawiała się szansa na wygraną. Na kolejny rejs zapraszamy za rok. 

REGULAMIN konkursu znajdziecie w załączniku poniżej. 

Partnerami Rejsu z Radiem RAM są:

 

 

REKLAMA
Załączniki

To może Cię zainteresować