Brodka zagra we Wrocławiu! Jedyny koncert artystki w naszej okolicy

materiały prasowe, jk, MJ | Utworzono: 26.07.2021, 11:15 | Zmodyfikowano: 26.07.2021, 11:17
A|A|A

mat. prasowe

Brodka zagra jedyny koncert na Dolnym Śląsku. 29 sierpnia zapraszamy na HotSpot. Będzie to idealne zakończenie wakacji.

Wrocławski HotSpot będzie jedynym miejscem, w którym Brodka zagra koncert na Dolnym Śląsku. Biorąc pod uwagę popularność artystki śmiało można jednak powiedzieć, że będzie to wydarzenie również dla części województwa wielkopolskiego, łódzkiego oraz całego opolskiego.

Bardzo ograniczona trasa koncertowa to przede wszystkim materiał z nowej płyty - Brut

Nad płytą Brodka pracowała w Londynie wraz z producentem Olie Baystonem. Fani artystki nie ukrywali radości, kiedy krążek pojawił się w sprzedaży. Podobne, mocne i nawet głębsze przeżycia dostarczają koncerty Brodki. Dorobku artystki nie trzeba raczej przedstawiać. Sześć razy była laureatką Fryderyków, występowała m.in. na genialnym festiwalu SXSW, czy The Greatest Escape. Brodka miesza rocka z punk rockiem, alternatywnymi brzmieniami elektroniki i muzyki gór.

Już pierwsze kawałki na nowej płycie otwierają głębię, którą da się poczuć przy wszystkich utworach. Czuć w nich całą duszę Brodki, dorobek artystyczny, doświadczenie w pracy zarówno jako wokalistki, producentki i reżyserki.

Piąty krążek artystki pojawił się na rynku pod koniec maja 2021. Jednocześnie Brodka powróciła po dwóch latach przerwy. Jak mówi sama artystka, Brut jest dla niej płytą bardzo osobistą. Świadczy o tym choćby zdjęcie z dzieciństwa, które zdobi okładkę albumu. Fotografia dopełnia historię opowiadaną w utworach.

Brodka sięga po historie i motywy feministyczne, społeczne oraz polityczne. Jest tu choćby rozmowa o roli płci i zetknięcie ze stereotypami, które spotykamy na co dzień.

Ostatnio Brodka zaistniała także przy premierze serialu Rojst, który emituje Netflix. Razem z raperem Tymkiem i Urbańskim nagrali utwór promujący Rojst '97 - Ostatni. Jest to interpretacja utworu Edyty Bartosiewicz.

 

Koncert Brodki we Wrocławiu już pod koniec wakacji. Szczegółowe informacje można znaleźć w wydarzeniu na Facebooku. Koncert zatytułowany Blue Moon Sounds pod patronatem Radia RAM.

Kto: Brodka
Gdzie: HotSpot Wrocław, ul. Wejherowska 34
Data: 29.08.2021
Bilety: GoingApp

REKLAMA

To może Cię zainteresować