Weekend deweloperów już 13 marca we Wrocławiu

WK, mat. prasowe | Utworzono: 26.02.2021, 10:53 | Zmodyfikowano: 26.02.2021, 10:53
A|A|A

fot. mat. prasowe

Akcja DNI OTWARTE NA BUDOWACH pozwoli osobom zainteresowanym kupnem nieruchomości na zapoznanie się z ofertami deweloperów. Każdy kto chce kupić mieszkanie, będzie mógł z bliska zobaczyć swoją wymarzoną przestrzeń, porozmawiać z deweloperem i wynegocjować jak najlepsze warunki. Początek wiosny to idealny czas. Klienci chętnie podejmują decyzje o zakupie, dodatkowo spotkania na świeżym powietrzu są w obecnych czasach zdecydowanie najbardziej atrakcyjnym sposobem na zapoznanie się z ofertami mieszkań i domów.

Firma ExpoGo na połowę marca, przygotowała dla osób planujących kupno nieruchomości spotkania bezpośrednio na inwestycjach. Jest to bezpieczny, a zarazem niezwykle atrakcyjny sposób na przegląd aktualnych ofert deweloperów. Atrakcyjny z dwóch powodów: po pierwsze inwestycje zazwyczaj są zamknięte i ogrodzone aż do czasu zakończenia budowy – a tutaj mamy okazję zobaczyć dokładnie z bliska jak powstaje nieruchomość i jak wygląda jej okolica - po drugie deweloperzy na tę właśnie okazję przygotowali liczne promocje, rabaty i inne udogodnienia dla kupujących.

Przygotowane są też spotkania bezpośrednio na inwestycjach lub w biurach sprzedaży - to na dzisiejsze czasy doskonała alternatywa dla zainteresowanych! Organizatorzy zapraszają do oglądania zakupów inwestycji na Dniach Otwartych u Deweloperów. Lista otwartych inwestycji dostępna jest TUTAJ.

REKLAMA

To może Cię zainteresować