20 miejsc na 20 lat Radia RAM - Teatr Muzyczny Capitol [POSŁUCHAJ]

Dagmara Chojnacka, Radio RAM | Utworzono: 17.11.2020, 13:16 | Zmodyfikowano: 17.11.2020, 13:16
A|A|A

fot. Radek Bugajski

Dyrektor artystyczny Teatru Muzycznego Capitol, Konrad Imiela, przybył uczcić nasze urodziny. Wspominał, że od początku swej aktorskiej kariery, był i jest słuchaczem, ale także częstym gościem Radia RAM. Dziękujemy za piękne życzenia:
Klaudia Waszak
- tegoroczna laureatka Nagrody Publiczności „WARTO", opowiadała o swej niebywałej karierze w Teatrze Muzycznym, gdzie zadebiutowała jako dwunastolatka! Od tego czasu była już nie tylko sceniczną królewną, ale też starym mężczyzną, wesołą Cyganką, synkiem przyjaciela króla Makbeta, a także... seksowną Damą Ulicy. Jej ostatnia wybitna rola to znów dziewczynka w „Lazarusie" reżyserowanym przez Jana Klatę:Justyna Szafran, jak na wielką artystkę i prawdziwą gwiazdę przystało, podarowała nam swoje przepięknie wyśpiewane życzenia urodzinowe! A potem, jak zawsze wzruszająco opowiadała o swych projektach, rolach, a także o wieloletniej przyjaźni z Radiem RAM:
Rzeczniczka prasowa - to więcej niż stanowisko czy zakres obowiązków - to prawdziwa pasja i powołanie. Taka jest Joanna Kiszkis, która „rzecznikuje" nie tylko Capitolowi, ale jest też niezwykle troskliwą gospodynią dla wszyskich dziennikarzy Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Zawodowe pytanie skierowanie do niej przez małego gościa z naszej Akademii Młodego Radiowca przejdzie do historii tego zawodu: „Czy rzeczniczka prasowa dużo ma do prasowania?":Gospodynią programu była Dagmara Chojnacka.

fot. Joanna Kiszkis

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować