Recenzje Dagmary Chojnackiej: Książki o zwierzętach i Emily w Paryżu

Dagmara Chojnacka | Utworzono: 06.10.2020, 07:18 | Zmodyfikowano: 06.10.2020, 07:18
A|A|A

SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZĄT
Kolejna książka wybitnego ornitologa i niestrudzonego propagatora wiedzy o zwierzętach, Andrzeja Kruszewicza. Moc informacji podanych w niezwykle przystępnej, często zabawnej narracji. Nawet dla tych, którzy uwielbiają filmowe dokumenty i myślą, że wiedzą już niemal wszystko!

ROZMERDANE. Naukowe podstawy psiego szczęścia.

Kapitalnie napisana i bardzo ważna książka. Wybitna trenerka i znawczyni psiej duszy podaje najnowszą naukową wiedzę, której znajomość może bardzo pomóc nam i naszym pupilom. Obala wiele mitów, pięknie opowiada o tym, jak możemy lepiej i skuteczniej żyć w międzygatunkowej przyjaźni i wzajemnym szacunku. Z całego serca polecam!

EMILY IN PARIS - czyli Emilka w Paryżu, to prawie jak Alicja w Krainie Czarów! Nowy serial Netflixa miał być nowoczesnym „Seksem w wielkim mieście", jest jednak zdecydowanie bliżej bajkowo-modowej fantazji. Urok Lily Collins i niesamowite stroje, plus trochę dobrego dowcipu, podśmiewanie się i z Francuzów i z Amerykanów, a w tle wyszorowany, pachnący i kuszący knajpkami Paryż. Na jesienne wieczory trudno o lepiej!

REKLAMA
Dźwięki
EMILY IN PARIS - czyli Emilka w Paryżu, to prawie jak Alicja w Krainie Czarów! Nowy serial Netflixa miał być nowoczesnym „Seksem w wielkim mieście", jest jednak zdecydowanie bliżej bajkowo-modowej fantazji.

To może Cię zainteresować