Strefa Kultury Wrocław przeniosła się do sieci

Radio RAM, BT, Piotr Osowicz | Utworzono: 02.04.2020, 06:10 | Zmodyfikowano: 02.04.2020, 06:10
A|A|A

fot. FB Strefa Kultury Wrocław

Barbara – jedno z miejsc Strefy Kultury Wrocław, przenosi swoje wydarzenia do świata wirtualnego.  - Napracowaliśmy się nad naszym tegorocznym programem spotkań, wykładów, warsztatów i szkoda żeby się to zmarnowało - mówią pracownicy Barbary. - Będziemy m.in tworzyć podcasty - opowiada Natalia Romaszkan ze Strefy Kultury:

A już dziś - oczywiście w sieci - o 17.00 Akademia Miejskiego Ogrodnika. Prowadzący ten cykl przedstawią swoją kolekcję roślin doniczkowych, pokażą jak zadbać o zielonych pupili podczas kwarantanny, a przede wszystkim odpowiedzą na wszystkie roślinne pytania

W internecie będą także m.in: Kuchnia dla Opornych czy Akademia Miejskiego Ogrodnika. Pojawiły się też nowe pomysły jak tworzenie z nadesłanych fotografii albumu mody. Zachęca do tego Natalia Romaszkan:

Aby wziąć udział w tworzeniu albumu z modą należy wybrać jakieś zdjęcie z rodzinnego albumu, oczywiście przedstawiające elegancko ubraną osobą. Potem należy zeskanować fotografię i przesłać ją na adres pracownia@strefakultury.pl Fotografie można wysyłać do 25 kwietnia.

Więcej wydarzeń znajduje się tutaj.

REKLAMA

To może Cię zainteresować