Samochód wjechał w przystanek. Kierowca zatrzymany [AKTUALIZACJA]

mk, Malwina Gadawa | Utworzono: 02.11.2019, 13:02 | Zmodyfikowano: 02.11.2019, 13:02
A|A|A

fot. Malwina Gadawa

AKTUALIZACJA 17:40

Mężczyzna podejrzewany o spowodowanie wypadku na przystanku zatrzymany.

Policjanci od razu rozpoczęli namierzanie sprawcy tego zdarzenia. Już po chwili wrocławscy funkcjonariusze mieli wytypowanego mężczyznę, mogącego mieć związek ze sprawą i jego zatrzymanie było już tylko kwestią czasu. W ręce policjantów wpadł o godz. 16:00, a więc cztery godziny od zdarzenia. Trafił na Komisariat Policji Wrocław Krzyki. Jest to 37-letni mieszkaniec Wrocławia, w chwili zatrzymania był mocno pijany. Mężczyzna ma już na swoim koncie przypadki prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości, a także zakazy prowadzenia pojazdów. W tej chwili musi wytrzeźwieć w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, dopiero wówczas będą możliwe do przeprowadzenia z nim czynności procesowe.

AKTUALIZACJA 14:35:

Policjanci najprawdopodobniej znaleźli auto, które dziś w południe wjechało w przystanek przy ul. Zaporoskiej. Srebrny Ford mondeo został porzucony przy ul. Zielińskiego. Obecnie policyjni technicy sprawdzają pojazd. Dariusz Rajski z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu potwierdza, że funkcjonariusze sprawdzają uszkodzony samochód, ale na chwile obecną nie potwierdza, że to właśnie ten pojazd brał udział w zdarzeniu.

Starszy sierżant Dariusz Rajski z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu informuje, że są osoby poszkodowane.

Policja poszukuje obecnie kierowcy. Akcja może szybko zakończyć się sukcesem, ponieważ kierowca na miejscu wypadku zgubił tablice rejestracyjne pojazdu.

REKLAMA

To może Cię zainteresować