KINO LETNIE NA DACHU RENOMY

Radio RAM | Utworzono: 02.08.2019, 16:05 | Zmodyfikowano: 02.08.2019, 17:05
A|A|A

Fot: mat. prasowe

Widzowie będą mieli okazję zobaczyć filmy takie jak Królowie lata Jordana Vogt-Robertsa, Lato w Prowansji z błyskotliwą rolą Jeana Reno, nagrodzony w Cannes Szczęśliwy Lazzaro Alice Rohrwache oraz intrygujący dokument pt. Był sobie las francuskiego reżysera Luca Jacqueta. Ostatni film, którego projekcja przewidziana została na 31 sierpnia jest niespodzianką i zostanie wybrany drogą głosowania publiczności na Facebook’u.

To już kolejna edycja naszej plenerowej imprezy. Zorganizowana została pod hasłem Slow Life, które jest dla nas ważne nie tylko jako motyw przewodni kina, ale też filozofia, którą chcielibyśmy kierować się na co dzień. Kreujemy przestrzeń dla wrocławian, w której każdy może poczuć się dobrze, dlatego cieszymy się, że poza kinem plenerowym możemy zaoferować naszym gościom relaks w miejskim ogrodzie na dachu, Urban Garden. W ramach tegorocznych pokazów wraz z Dolnośląskim Centrum Filmowym, wybraliśmy ciekawy repertuar – od lekkich komedii, przez film dokumentalny po ambitne filmy artystyczne, dlatego wierzymy, że w naszym sierpniowym kinie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie już w najbliższą sobotę! – komentuje Barbara Wójcik, Dyrektor Domu Handlowego Renoma.

Od godziny 20:00 przy wejściach na dach uczestnikom wydarzenia będą rozdawane bezpłatne wejściówki. Organizatorzy zwracają uwagę, że goście wychodzący w trakcie seansu mogą przekazywać bilet obsłudze: dzięki temu możliwe będzie zaproszenie kolejnych osób z kolejki.
 

3 sierpnia, godz. 21:30
KRÓLOWIE LATA
reż. Jordan Vogt-Roberts, USA 2013 / 95’
Obsada: Nick Robinson, Gabriel Basso, Moises Arias, Nick Offerman, Mary Lynn Rajskub

10 sierpnia, godz. 21:30
LATO W PROWANSJI
reż. Rose Bosch, Francja 2014 / 105’
Obsada: Jean Reno, Anna Galiena, Chloé Jouannet, Hugo Dessioux, Aure Atika

17 sierpnia, godz. 21:30
SZCZĘŚLIWY LAZZARO
reż. Alice Rohrwacher , Francja, Niemcy, Szwajcaria, Włochy 2018 / 125’
Obsada: Adriano Tardiolo, Agnese Graziani, Luca Chikovani, Alba Rohrwacher

24 sierpnia, godz. 21:30
BYŁ SOBIE LAS
reż. Luc Jacquet, Francja 2015 / 78’
Obsada: Francis Hallé, Michel Papineschi

REKLAMA

To może Cię zainteresować