"Ciao Ciało!" w piątek dla Najnajów!

Radio RAM na podst. mat. prasowych | Utworzono: 17.08.2018, 11:51 | Zmodyfikowano: 17.08.2018, 11:51
A|A|A

wszystkie fot.HaWa

O najnowszym spektaklu opowiada współzałożycielka i aktorka Novy'ego Teatru Ruch Agnieszka Charkot.

Ciao Ciało!” to pełna przygód historia o odkrywaniu swojego ciała i niepohamowanej potrzebie ruchu. Ręce!? Do czego służą ręce? Nogi!? A nawet dwie nogi! Co można robić (z) nogami? Co kryje się w dziurkach od nosa? Ciało staje się w tej historii zarazem placem zabaw, jak i dziwnym niezbadanym mechanizmem. Lekka forma taneczno-pantomimiczna w przyjaznej przestrzeni, z autorską muzyką – to to, co w „Ciało! Ciało” nie pozwoli dzieciom nawet na chwilę odwrócić wzroku od sceny.


Przedstawienie dla najmłodszych widzów w wieku 0-5 lat. Nieodłącznym elementem „Ciao Ciało!” są warsztaty teatralno-ruchowe po przedstawieniu dla dzieci i rodziców. Uwaga! Przedstawienie wzmacnia odwagę, ciekawość świata i rozwija wyobraźnię. Pamiętajcie o wygodnym stroju dla siebie i swoich najnajów, żebyście mogli komfortowo turlać się i bawić z nami w czasie warsztatów.

Pierwsze przedstawienie Novego dla najnajmłodszych widzów wyreżyserowała Agnieszka Dziewa, na scenie wystąpią Agnieszka Charkot i Piotr Soroka, muzykę skomponował Szymon Tomczyk, a designem zajął się Adam Królikowski.

„Ciao Ciało!” można będzie zobaczyć 18 sierpnia, godz. 17:00 w Barbarze (ul. Świdnicka 8B).

Novy Ruch Teatr od marca 2018 prowadzi Pracownię Komuny Paryskiej 45. Współtwórcami działań teatralnych w tej przestrzeni są jej mieszkańcy.

A jakie są plany na najbliższy sezon?

Rozmiawiał Piotr Bartyś

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować